Кривой Рог новости
Дата вступу в силу Пенсійної реформи відкладається
22.08.2011 09:28 | Политика

Дата вступу в силу Пенсійної реформи відкладається

Всі уточнення технічного характеру до закону про пенсійну реформу напрацьовані, підготовлені і будуть розглянуті парламентом у перший день роботи наступної сесії, заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

За повідомленням прес-служби Верховної Ради, про це він сказав, відповідаючи на питання журналістів під час перебування з робочою поїздкою у Житомирській області.

«Потрібно завершити з технічної точки зору роботу над законом про пенсійне забезпечення», - сказав Литвин.

За його словами, відповідно до статті 131 Регламенту Верховної Ради, 6 вересня на голосування буде винесено пропозицію про внесення до закону ряду технічних уточнень, необхідність яких появілась під час підготовки закону до підписання.

У разі прийняття позитивного рішення, сказав Литвин, ці зауваження будуть вноситися в текст закону, який після підписання керівником парламенту буде спрямований на підпис президентові України.

Голова Верховної Ради повідомив, що, зокрема, виникла проблема з датою вступу закону в силу, пояснивши, що він не може вступити в силу 1 вересня, «враховуючи ті обставини, про які я сказав, а також необхідність забезпечення відповідної підготовчої роботи для його застосування ».

При цьому Литвин зазначив, що затримка з підписанням цього законодавчого акта не пов'язана з поданням народних депутатів України до Конституційного Суду з приводу неконституційності його прийняття.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация