Кривой Рог новости
В Алушті відкриють два гірнолижних курорти
22.08.2011 09:34 | Экономика

В Алушті відкриють два гірнолижних курорти

«Якщо ми хочемо, щоб Алушта була затребувана тривалий період часу, наприклад, з листопада по травень, тут виникають інвестиційні проекти, над якими ентузіасти працюють вже близько 10 років. Це два гірськолижних курорту - східний схил гори Демерджі і Чатир-Даг », - заявив перший заступник міського голови Алушти Сергій Кириленко.

Він уточнив, що в зазначених місцях вже прокладені траси, які користуються популярністю. Проте організація повноцінних курортних об'єктів вимагає значних вкладень, оскільки повинні бути побудовані канатні дороги, транспортні розв'язки, відповідна інфраструктура. Керівництво Алушти передало проекти розвитку гірськолижних курортів в міністерство економічного розвитку Криму і в Агентство економічного розвитку. «Впровадження проектів цього виду зимового відпочинку в життя дало б поштовх Алушті, її розвитку», - вважає Кириленко.

За його словами, до реалізації проектів варто залучити власників гірських курортних об'єктів з Туреччини, Франції, Італії, Чехії, Канади, оскільки вони мають необхідний досвід.

«Також будь-якого інвестора цікавить, що візьме на себе держава - так зване інвестиційне пайову участь. Тому ці проекти рівня навіть не Алушти. Я так думаю, що ми, швидше за все, будемо складової. Реалізація проектів торкнеться і інтереси всього Криму. Так що договори, швидше за все, будуть укладатися на рівні держави », - уклав Кириленко.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация