Кривой Рог новости
Група Метінвест нарощує потужність Північного ГЗК
22.08.2011 14:19 | Бизнес

Група Метінвест нарощує потужність Північного ГЗК

Група Метінвест, у рамках програми постійних поліпшень, реконструкції та модернізації виробничих підприємств, вводить в експлуатацію на ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» збагачувальну секцію № 15-16. Річна продуктивність секції становить близько 870 тис. тонн залізорудного концентрату, що збільшить потужність Північного ГЗК з виробництва концентрату із вмістом заліза на рівні 66% до 14,6 млн. тонн на рік.

За час проекту в 2011 році Метінвест вклав понад 258 млн. гривень на відновлення збагачувальної секції № 15-16 на Північному ГЗК. При цьому понад 77 млн. гривень вкладено безпосередньо в устаткування секції, а понад 181 млн. гривень - в гірську техніку для розширення сировинної бази Первомайського і Анновський кар'єрів комбінату, що забезпечить необхідну сировину для збагачувальної секції. Зокрема, Метінвест придбав 2 тягових агрегату і 24 думпкара, 2 великовантажних автомобіля БелАЗ вантажопідйомністю 130 тонн, екскаватор ЕКГ-10 для Першотравневого кар'єру.

«Запуск збагачувальної секції поліпшить якість своєї продукції і підвищить ефективність виробництва. При будівництві секції застосовані інноваційні технології, завдяки яким нова секція буде працювати з продуктивністю на 10% більше, ніж її аналоги », - підкреслив генеральний директор ВАТ« Північний ГЗК »Андрій Шпилька.
«Підвищення ефективності роботи переробного комплексу для наших гірничорудних підприємств є пріоритетним напрямком. Для цього Метінвест вкладає в наші ГЗК майже 5 млрд. грн. в рамках інвестиційної програми 2011 року. Ці кошти будуть спрямовані на зміцнення збагачувального переділу - підвищення продуктивності праці та ефективності виробництва, створення комфортних та безпечних умов праці, зниження впливу на навколишнє середовище. Такий системний підхід дає нам можливість у довгостроковій перспективі забезпечити високу якість продукції наших ГЗК і бути конкурентоспроможними на ринку », - зазначив директор гірничорудного дивізіону Групи Метінвест Микола Іщенко.

У першому півріччі 2011 року Метінвест вклав у модернізацію та оновлення обладнання Північного ГЗК близько 1198 млн гривень. Усього в 2011 році Група Метінвест планує інвестувати в ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» 2580000000 гривень.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация