Кривой Рог новости
В рамках програми «Місто без околиць» Кривий Ріг стрімко оновлюється
23.08.2011 09:21 | Власть

В рамках програми «Місто без околиць» Кривий Ріг стрімко оновлюється

В рамках реалізації проекту модернізована вся вулична інфраструктура, оновлені фасади житлових будинків, створені затишні місця відпочинку, дитячі майданчики, майданчики для мініфутболу і скейтборду, за оригінальним дизайнерським рішенням встановлено нові тумби для афіш, зупинкові павільйони та інше.

Проект розроблений завдяки спільному фінансуванню міського бюджету та компанії «Метінвест». Реконструкція 44 квартал є продовженням програми «Місто без околиць», заснованої Олександром Вілкулом в Кривому Розі 5 років тому - тоді було розпочато перший подібний проект, результатом якого стала комплексна реконструкція та перетворення на перлину міста одного з найвіддаленіших районів - мікрорайону Даманський.

«Принцип, який був сформульований під час моєї роботи в промисловості, залишається незмінним, - сказав Олександр Вілкул під час урочистостей, - підприємство, якому віддають свої сили і таланти тисячі осіб - відповідальне за своїх працівників не тільки під час виробничого процесу. Підприємство відповідає і за те, де і як вони живуть, що оточує їх у життя ».

Губернатор підкреслив, що один з базових принципів організації роботи в регіоні - об'єднання зусиль влади і бізнесу для поліпшення життя людей, що є європейською практикою соціальної відповідальності бізнесу.

«Як регіон-лідер, який дає чверть прибутку всій Україні, ми повинні реалізовувати знакові проекти, які стануть прикладом для країни. Наш приклад показує - перетворити наші міста, нашу країну - можливо! І сьогодні ми зробили ще один важливий крок до цієї мети », - зазначив Олександр Вілкул.

За цей час в рамках програми «Місто без околиць» успішно реалізована велика кількість проектів. Зокрема, побудовані сотні дитячих майданчиків; відкрито сучасний пляжний комплекс з майданчиками для пляжного волейболу та футболу; майданчик для картингу. Візитною карткою Жовтневого району міста Кривого Рогу став найбільший в Україну світлодіодний музичний комплекс фонтанів і сквер на 44-му кварталі.

«Результати нашої роботи - це приклад реалізації Програми нашого Президента Віктора Федоровича Януковича« Україна - для людей ». Це результат успішного та ефективного співробітництва між обласною, місцевою владою і підприємствами, яке сьогодні демонструє Кривий Ріг і Дніпропетровський регіон », - підкреслив Олександр Вілкул.

Для довідки. Після першого етапу робіт повністю замінені тротуарне покриття, встановлено дорожні огорожі, відновлено зовнішнє освітлення, замінено комплекси зупинок громадського транспорту. На сьогоднішній день впорядковані такі об'єкти як «Алея слави», «Кленова алея», Дитячий майданчик, футбольний майданчик і майданчик для скейтборду, алея «Альпійські гірки», безліч зон відпочинку. Всі вони складають єдиний художній ансамбль. Загальна вартість робіт становить понад 12 млн грн.
В рамках другого етапу виконані наступні роботи:
• відремонтовані і пофарбовані фасади 18-ти будинків,
• встановлені малі архітектурні форми: герб міста та герб України,
• встановлена ​​арка при вході в парк ім. 50-річчя Радянської України і відремонтовано сам вхід в парк,
• замінена конструкція опори кільця 44 квартал з художнім оформленням,
• встановлено світлодіодний екран біля готелю «Центральної» розмір монітора 4,48 х 2,78 м, і 33 сіті-лайту.
• встановлено 30 двосторонніх крамничок,
• проведені роботи з художньої світлодіодним підсвічуванні дерев, будинків і малих художніх форм.
Загальна вартість робіт понад 8 млн грн.

У планах на 2012 рік - продовження робіт з благоустрою Жовтневого району Кривого Рогу - ремонт дороги по вулиці Армавірської, відновлення огорож паркової зони парку ім. 50-річчя Радянської України.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация