Кривой Рог новости
Китайский аэропорт закрыли из-за НЛО
25.08.2011 09:49 | Происшествия

Китайский аэропорт закрыли из-за НЛО

Тимчасове закриття аеропортів у всьому світі - це цілком звичайне явище і, ніхто цьому вже не дивується. Зазвичай аеропорти закриваються через вкрай несприятливої ​​погоди (сильний сніг, ураган) або виверження вулканів (так як при цьому в повітря викидається велика кількість попелу). Але це в звичайних країнах. У Китаї ж, вже котрий рік поспіль аеропорти закриваються через НЛО.

Торік через виявлення невпізнаного літаючого об'єкта був закритий аеропорт "Сяошань" ​​в місті Ханчжоу. Тоді в небо навіть були підняті військові льотчики і було відкладено 6 авіарейсів. Тоді передбачалося, що об'єкт, який припинив роботу міжнародного аеропорту міг бути просто приватним літаком, хоча не виключено, що це був і якийсь неземний об'єкт.

У цьому році історія повторилася, але вже з іншим китайським аеропортом Jiangbei International Airport, що знаходяться на південному заході Китаю. 17 серпня цей міжнародний аеропорт був також закритий унаслідок виявлення НЛО у повітряному просторі над аеропортом. Об'єкт залишався в небі близько години, а потім безслідно зник.

Точно таке ж "НЛО" спостерігалося і в Москві в минулому році.

Метеорологи пояснюють це явище досить прозаїчно, називаючи його оптичною ілюзією, спровокованої сонячним променем, що проходить крізь хмару, потривожене вітром. Звичайне хмара під незвичайним кутом влучення на нього сонячного світла може викликати подібні явища, схожі на світлові кулі. Це можуть бути особливі хмари, що складаються з кристаликів льоду, які можуть моментально танути і випаровуватися, якщо вони потривожені вітром чи чимось ще.

Можна шукати масу пояснень появи незвичайних об'єктів, що світяться в повітряному просторі, але напевно ніхто не може сказати, що ж це за феномен. А раптом дійсно НЛО!?

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация