Кривой Рог новости
Міською радою прийнята програма безпеки криворіжців
25.08.2011 17:00 | Власть

Міською радою прийнята програма безпеки криворіжців

Сьогодні на пленарному засіданні сесії горсоввета затверджена Програма щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, пожежної та техногенної безпеки. Її дія розрахована на період до 2015 року.

Як підкреслив міський голова Юрій Вілкул, дана Програма досить об'ємна. "На сьогоднішній день в місті є 82 будинки підвищеної поверховості. На жаль, протипожежні заходи, передбачені програмою, що діяла до 2010 року, в них фактично не виконувалися через відсутність фінансування», - зазначив мер.

Виходячи з цього, за його словами, в місті буде організовано постійне та обов'язкове обслуговування небезпечних об'єктів, наведені в робочий стан системи протипожежного захисту багатоповерхових будинків. Серед них - системи протидимного захисту, внутрішнього протипожежного водопостачання, аварійного освітлення. А сигнали про спрацювання установок протипожежного захисту будуть виведені на пульти відповідних диспетчерських служб.

Як зазначив міський голова, настільки серйозні заходи забезпечення максимальної безпеки жителів Кривбаса будуть також проведені в палацах культури, школах, дитячих садках, лікарнях і поліклініках.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация