Кривой Рог новости
В Україні допомога на дітей менше ніж в інших странах СНД
25.08.2011 17:04 | Экономика

В Україні допомога на дітей менше ніж в інших странах СНД

Мінімальна допомога на дитину в Україну в 2011 менше, ніж в інших країнах СНД.

Його розмір залежить від суми сукупного сімейного доходу. Він визначається як різниця між прожитковим мінімумом на працездатного члена сім'ї та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

До 1 жовтня 2011 року розмір щомісячних виплат на дитину може становити від 130 (мінімальна допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років) до 832 гривень (максимальна допомога, обмежене сумою прожиткового мінімуму для дітей до шести років).

Як свідчать результати опитування Mojazarplata.com.ua, 57,11% українських мам витрачають допомогу на дитину до трьох років менше, ніж за один тиждень. На місяць дитячого допомоги в Україну в 2011 році вистачає всього 5,39% мам.

У доларовому еквіваленті допомога складає від $ 16,1 до $ 103,1. В залежності від сукупного доходу сім'ї, воно може виявитися як найвищим, так і найнижчим на тлі посібників в інших країнах СНД.

Так, наприклад, у Білорусі розмір дитячого допомоги не залежить від доходів матері і становить $ 88,8. В Азербайджані щомісячну допомогу на дітей також є фіксованим: на дітей до 1,5 років воно складає $ 25,4, а після досягнення дитиною півторарічного віку зменшується вдвічі.

У Казахстані та Росії розмір дитячого допомоги залежить від доходу мами. Безробітні жінки в Казахстані отримують допомогу від $ 56,1.

У Росії для працюючих жінок розмір допомоги розраховується виходячи із середнього заробітку за останні два роки, але не може бути менше $ 79,4.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация