Кривой Рог новости
Знищити кущик коноплі на городі пенсіонерки приїхали цілою бригадою
26.08.2011 09:40 | Происшествия

Знищити кущик коноплі на городі пенсіонерки приїхали цілою бригадою

Боротьба з наркотичними рослинами в Дніпропетровській області іноді приймає комічний вигляд. Щоб знищити 1 (один!) кущик коноплі, до жительці села Брагинівка в повному складі приїхала слідчо-оперативна група місцевого відділення міліції.

49-річна шкільна вчителька була, м'яко кажучи, здивована, коли до неї у двір почали заходити люди в міліцейській формі. Цікавило правоохоронців її город, а точніше - один стеблинка, що росте на грядці.

Як виявилося, ця рослина явялось коноплею - сировиною для виробництва наркотиків, з якими, власне, представники міліції і борються. Жінка тільки розвела руками, мовляв, поки ви не приїхали, я й не бачила цей кущик, а якби і побачила, то прийняла б за звичайний бур'ян.

Виявилося, борців з наркотиками викликала пильна сусідка - 64-річна пенсонерка, що побачила цей бур'ян і розпізнати в ньому потенційний наркотик. Тепер міліціонери з'ясовують, звідки прилетіло на учительський город злоблива насіннячко і звідки у пенсіонерки такі пізнання в області ботаніки. Адже не дарма всією бригадою виїжджали.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация