Кривой Рог новости
«Криворіжгаз» покарають за порушення порядку затвердження тарифів
26.08.2011 09:46 | Власть

«Криворіжгаз» покарають за порушення порядку затвердження тарифів

Таке рішення прийнято Дніпропетровським обласним територіальним відділенням АМКУ за результатами перевірок суб'єктів господарювання. Про це сьогодні, під час брифінгу, повідомила глава Дніпропетровського обласного територіального відділення АМКУ Вікторія Оніщенко.

За її словами, їх відомством розпочато 13 справ за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Як зазначила В. Онищенко, найчастіше виконавці послуг не дотримувалися порядку затвердження тарифів, а споживача повідомляли про зміну тарифів після їх введення в дію.

Крім того, стверджує чиновниця, укладалися договори на житлово-комунальні послуги, умови яких не відповідали вимогам чинного законодавства.

Повідомила Вікторія Онищенко і про те, що з боку органів місцевого самоврядування не визначалися виконавці житлово-комунальних послуг та суб'єктам господарювання делегувалися повноваження самостійно встановлювати тарифи на надання своїх послуг споживачам.

Саме такі порушення були встановлені на ВАТ «Дніпрогаз», ВАТ «Дніпропетровськгаз» і ВАТ «Криворіжгаз», які вносили різні рівні рентабельності для однакових послуг залежно від категорії споживачів.

Як повідомила голова Дніпропетровського відділення АМКУ, по 9-ти справах (з 13) вже прийняті рішення. Надано 14 рекомендацій учасникам ринку цих послуг щодо припинення дій з ознаками порушення конкуренційного законодавства.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация