Кривой Рог новости
Свято-Володимирський чоловічий монастир міста Кривого Рогу відзначив 15-річний ювілей з дня свого утворення
29.08.2011 10:27 | Культура

Свято-Володимирський чоловічий монастир міста Кривого Рогу відзначив 15-річний ювілей з дня свого утворення

Як повідомляє прес-служба Криворізької єпархії, вчора, у свято Успіння Пресвятої Богородиці, Свято-Володимирський чоловічий монастир міста Кривого Рогу відзначив 15-річний ювілей з дня свого утворення.

З нагоди свята архімандрит монастиря - Архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем - звершив святкову Божественну Літургію. Йому співслужили благочинний Криворізького Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, Намісник і братія монастиря в священному сані.


З благословення Предстоятеля УПЦ, Митрополита Володимира наміснику монастиря архімандриту Володимиру (Нероба), Архієпископ Єфрем вручив ігуменський Жезл за посадою.

Розділити радість духовного торжества Криворізької обителі прибули заступник міського голови міста Кривий Ріг Костянтин Бєліков, голова Жовтневого райради В. Коритніков, інші офіційні і светсскіе особи.

Після молебню перед початком навчального року і благословення численних учнів, які прибули на духовне торжество, Архієпископ Єфрем звернувся до намісника, братії, гостям і парафіянам обителі з повчальним словом на тему свята, а також повідав короткий історичний шлях Криворізького чоловічого монастиря, осінений покровом Преблагословенної Діви Марії.

Владика Єфрем побажав наміснику і братії монастиря згуртуватися біля головної ідеї - будівництва Свято-Успенського собору, початок якого вже покладено. Високі гості обителі висловили слова вдячності намісника і насельникам монастиря за високу духовну і просвітницьку роботу серед парафіян та мешканців міста Кривий Ріг.

Нагадаємо, що Свято-Володимирський чоловічий монастир був утворений в Кривому Розі в 1996 році на честь свщенномученіка Володимира - митрополита Київського, який прийняв мученицьку смерть від рук більшовиків у 1918 році. Відомо також, що чоловічий монестирь є ровестников Криворізької єпархії.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация