Кривой Рог новости
«Турбофлай» став однією з наймасштабніших музичних подій України
29.08.2011 16:34 | Культура

«Турбофлай» став однією з наймасштабніших музичних подій України

27-28 серпня на аеродромі селища Довгинцево в Кривому Розі за підтримки Олександра Вілкула і Партії регіонів пройшов сьомий Всеукраїнський фестиваль електронної музики «Турбофлай». У фестивалі взяли участь понад 20 тисяч осіб.

З 12 години дня зі сцени фестивалю лунали виступи криворізьких ді-джеїв, яких вибрали жителі міста шляхом голосування в мережі Інтернет. У рамках «Турбофлая» також пройшли змагання з драг-рейсингу, дьорт-джампінгу, пейнтболу, скутер-стантрайдингу та виступи дресирувальників собак. Протягом усього дня працювала майданчик атракціонів. Крім того, бажаючі могли вирушити у сафарі на квадроциклах або покататися в прозорій кулі зорбі.

 «За сім років «Турбофлай» став однією з наймасштабніших музичних подій України і перетворив Кривий Ріг в один з центрів сучасної молодіжної культури країни, - сказав губернатор Дніпропетровщини, голова обласної організації Партії регіонів Олександр Вілкул. - «Турбофлай» доводить - Дніпропетровщина відкрита для молоді. Ми, представники влади і Партії регіонів, робимо ставку на здорову, активну, енергійну й талановиту молодь, яка необхідна для розвитку нашого регіону. І ми будемо робити все, щоб молодіжна культура розвивалася, і молодим людям було цікаво жити, працювати і відпочивати в Кривому Розі, у Дніпропетровській області, в Україну ».

Голова обласної ради, перший заступник голови Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів Євген Удод нагородив переможців змагань з драг-рейсингу, дьорт-джампінгу і пейнтболу цінними призами.

Фестиваль «Турбофлай» продовжили виступи провідних ді-джеїв України, Німеччини та Швеції.

Довідка:
Фестиваль електронної музики «Турбофлай» проводиться з 2005 року в рамках Програми Олександра Вілкула, спрямованої на підтримку молодіжної культури. Мета Програми та фестивалю - популяризація та розвиток різних напрямків молодіжного музичного мистецтва, зокрема, клубної музики, зміцнення культурних зв'язків між представниками творчої молоді регіонів України та зарубіжних країн, виховання у молодих людей патріотизму, почуття гордості за Україну та рідну Дніпропетровщину.

Драг-рейсинг - гоночне змагання на прискорення на будь-якому виді транспорту по прямій трасі на коротку дистанцію (найчастіше на чверть милі - 402 метра).

Дьорт-джампінг - екстремальна їзда на велосипедах з виконанням стрибків та різноманітних трюків у повітрі на спеціально побудованій трасі, що складається з горбів і ям.

Пейнтбол - командна гра із застосуванням маркерів, що стріляють кульками з фарбою, які розбиваються при ударі об перешкоду та фарбують його.

Скутер-стантрайдингу - виконання акробатичних трюків на скутерах по рівній поверхні.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация