Кривой Рог новости
Відбулася нічна виставка біля ДК «Першотравневий»
30.08.2011 09:11 | Культура

Відбулася нічна виставка біля ДК «Першотравневий»

Увечері 26 серпня на майданчику біля ДК «Першотравневий» (Північний ГЗК), в єдине ціле сплелися мистецтво живопису, графіки, фотографії з чудовою музикою і театральним поданням.

Все це - при світлі ліхтарів, на відкритому повітрі, у вільній і природній обстановці, коли сміливо можна переходити від однієї експозиції до іншої, спостерігати за створенням чергового творіння в стилі «граффіті» від кріворожанін Раміна Мелікова, насолоджуватися звуками незвичних для слуху музичних інструментів, і, піддавшись чарам виконання, несподівано для себе самого, почати пританцьовувати темпераментне фламенко.

Потрібно сказати, що історія появи «Нічних виставок» зворушливо трагічна. Їх організатор - Ренато Ортіс - посвячує творчість своє і своїх друзів пам'яті найдорожчого для нього людину - маму. Можливо, тому виходять вони, незважаючи на ніч, особливо світлими, чистими і радісними, об'їдання людей різного віку в єдиному прагненні творити і насолоджуватися прекрасним.

На «Нічний Виставці» початківці художники могли запросто поспілкуватися з метром живописного мистецтва, Заслуженим художником України Євгеном Лещенко.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация