Кривой Рог новости
Японія лишилась без уряду
30.08.2011 09:59 | Политика

Японія лишилась без уряду

Уряд Японії в повному складі пішов у відставку. Як повідомили представники властей, це відбулося напередодні сьогоднішнього засідання парламенту, під час якого очікується, що новим главою уряду стане Йосіхіто Нода, передає телеканал NHK. У разі обрання він стане 95-м японським прем'єр-міністром.

Нагадаємо, напередодні головою правлячої Демократичної партії Японії і, відповідно, майбутнім прем'єр-міністром країни (новообраному голові партії забезпечений портфель прем'єра в силу парламентської більшості Демократичної партії) було обрано Нода, раніше виконував обов'язки міністра фінансів. Він обійшов у другому турі голосування міністра економіки, торгівлі і промисловості Японії Банрі Кайеду.

Раніше стало відомо, що Наото Кан підтвердив свій намір піти у відставку з поста прем'єр-міністра Японії. Прийняти дане рішення політика змусило стрімке падіння його популярності у населення країни. У числі невдач Кана на політичному поприщі називають невчасну реакцію на катастрофу в Японії 11 березня 2011р., Коли інфраструктура північно-східних районів країни була зруйнована сильним за 140 років землетрусом і подальшим ним цунамі.

Нового прем'єр-міністра країни доведеться зіткнутися з усіма труднощами відновлювального періоду, включаючи проблеми, пов'язані з атомною енергетикою. Деякі аналітики стверджують, що новий глава уряду Японії (шостий за останні п'ять років), швидше за все, не довго протримається на цій посаді, враховуючи стоять перед країною економічні проблеми і непросту ситуацію у вищих ешелонах влади. Його попередник, який пішов у відставку Кан, пропрацював на посаді прем'єр-міністра всього 15 місяців.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация