Кривой Рог новости
Метінвест побудує на Інгульці новий парк
31.08.2011 15:41 | Общество

Метінвест побудує на Інгульці новий парк

У рамках програми «Місто - нашими руками», що стартувала на Інгулецькому житловому масиві в квітні, відбулася закладка першого каменя проекту «Парк активного відпочинку». Ця унікальна соціальна програма ініційована найбільшою гірничо-металургійною компанією Україні - Групою Метінвест в рамках реалізації стратегії соціального інвестування.

Нагадаємо, що в квітні в рамках програми «Місто - нашими руками» на Інгульці стартував конкурс на кращий соціальний проект серед громадських організацій, муніципальних установ і місцевих жителів. Його мета - розвиток соціальної активності інгульчан, залучення їх у розробку і реалізацію проектів, спрямованих на вирішення соціальних проблем та підвищення якості соціального середовища Інгульця.

На конкурс було подано більше 30 заявок. Результатом став «Парк активного відпочинку», який об'єднав в собі 4 проекти-фіналісти конкурсу: розуміючи важливість і соціальну значимість запропонованих проектів, таке рішення одноголосно затвердив експертний комітет конкурсу, куди входили представники Інгулецького ГЗК, міської влади, місцевих громад та бізнесових кіл. У свою чергу, компанія Метінвест затвердила клопотання експертної ради і збільшила початковий бюджет програми майже вдвічі - до 650 тис. гривень.

Проект-переможець включає в себе комплексну спортивну площадку, скейт-парк, павільйон для зустрічей ветеранів та рекреаційну паркову зону. Переваги комплексного проекту очевидні. По-перше, це допоможе усунути несприятливу асоціальну зону - на місці занедбаної агітмайданчик, де планується спорудження парку, зараз частенько збираються неблагонадійні громадяни, які страждають алкогольною та наркотичною залежністю. Також, у інгульчан з'явиться централізоване місце активного відпочинку. І головне, на що спочатку була спрямована програма «Місто нашими руками», - це проект, в який залучені всі інгульчани: і місцеві жителі, і представники громадських організацій, і бізнес, і місцева влада. Адже партнерство - одна з основних цінностей Метінеста в реалізації соціальних програм.

«У рамках програми« Місто - нашими руками »Метінвест не просто виділив кошти на благоустрій, а застосував механізм соціального інвестування. Це означає, що компанія не просто виділила кошти на благоустрій, а дала можливість інгульчанам взяти безпосередню участь у житті свого міста. Саме їхні пропозиції, відібрані у фінал конкурсу, лягли в основу нового соціального проекту - Парк активного відпочинку. Упевнений, він стане улюбленим місцем відпочинку для багатьох наших мешканців », - зазначив Микола Іщенко, директор Гірничорудного дивізіону Групи Метінвест.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация