Кривой Рог новости
Співробітників ВАТ «Криворіжгаз» мешканці не пускають до оселі
31.08.2011 16:56 | Общество

Співробітників ВАТ «Криворіжгаз» мешканці не пускають до оселі

Газ - велике благо, оскільки він приносить тепло і затишок в наші будинки. Але при легковажному відношенні блакитне паливо стає джерелом трагедії. За статистикою, за перше півріччя цього року, в Україні сталося: 65 нещасних випадків, пов'язаних з газоспоживання. При цьому постраждав - 141 осіб, у т.ч. смертельно - 54 людини. Основна причина більшості нещасних случає - халатність, яку виявляють люди по відношенню до власної безпеки, Де проявляється безтурботність, ігнорування встановлених норм і правил, самовільне і некваліфіковане втручання в систему газопостачання - там найчастіше виникають небезпечні ситуації.

Нерідко в ході проведення планового техобслуговування внутрішньобудинкового газового обладнання фахівцями ПАТ «Криворіжгаз» виявляються факти самовільної заміни побутового газового обладнання (газових колонок, газових плит, котлів). Обслуговування внутрішньобудинкового газового обладнання (ВДГО) - завдання спеціалізованих організацій, які можуть грамотно помітити й усунути несправність. Однак фахівці газової служби зіткнулися з проблемою нерозуміння з боку громадян. Мешканці будинків не пускають на поріг представників газових служб, відмовляються надавати газові прилади на техобслуговування, тим самим, піддаючи небезпеки не тільки своє життя, але й життя всіх мешканців будинку.

Аналіз роботи з проведення технічного обслуговування ВДГО показав, що не всі абоненти розуміють важливість цієї роботи і часто відмовляються від проведення технічного обслуговування. Коментує ситуацію заступник генерального директора-головний інженер ВАТ «Криворіжгаз» Микола Ліпунов:

«В даний час у багато квартир і домоволодінь часом неможливий доступ працівникам газових служб при проведенні планово-технічного обслуговування (ПТО). В результаті - не вдається оцінити справність наявного устаткування. А несправні газові прилади - це небезпека не тільки для господарів квартир, а й для їхніх сусідів. Так, тільки за перше півріччя 2011 року, нашими фахівцями було вироблено ПТО газового обладнання у 75 107 тис. абонентів. При цьому працівниками ПАТ «Криворіжгаз» було відключено від системи газопостачання 5656 одиниць газового обладнання з причини їх несправності, відсутності тяги, самовільної заміни та додаткової установки приладів, виконаної часто самостійно і некваліфіковано. Кількість недопуск до квартири склало - 18% (13 827 квартир), з них через відсутність абонентів - 16% (12 389 квартир) та через відмову абонента - 2% (1438 квартир).

Як бачимо, цифри чималі, до того ж мають тенденції до зростання. У зв'язку з цим хотілося б ще раз нагадати кожному користувачеві газового обладнання, що газ - це джерело підвищеної небезпеки і всі дії з ним пов'язані, повинні проводити тільки фахівці. Ми вважаємо, що населення правильно сприйме нашу стурбованість і прийме його як керівництво до спільних дій. Технічне обслуговування внутрішньобудинкового газового обладнання спеціалізованою організацією - це не формальність, а питання власної безпеки кожного споживача. Саме тому, побутове газове обладнання в будинках і квартирах населення має встановлюватися та обслуговуватись спеціалізованою організацією, яка несе відповідальність за якість виконуваних робіт. Цей вид послуг надають тільки фахівці ПАТ «Криворіжгаз».

Тільки в цьому випадку ви отримаєте комплекс робіт, що дозволяє уникнути в майбутньому багатьох проблем, а головне - бути впевненими в безпеці газопостачання вашого будинку.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация