Кривой Рог новости
Молоко поліпшує фігуру
31.08.2011 17:06 | Технологии

Молоко поліпшує фігуру

Дослідження, проведене вченими з Макмастерского університету (Канада), підтверджує, що дієта з високим вмістом білків, малою кількістю вуглеводів і жиру позитивно впливає на статура, зменшує жирові відкладення на животі і збільшує суху м'язову масу. Особливо в тому випадку, якщо білки надходять в організм з молочної продукції.

Порівнювалися три групи здорових жінок передклімактеричного віку, що мають зайву вагу або страждають ожирінням. Кожна група споживала мале, середнє або велику кількість молочних продуктів разом з великим або малим об'ємом білків і вуглеводів. Протягом чотирьох місяців дами виконували фізичні вправи сім днів на тиждень: по п'ять днів вони займалися аеробікою, а два віддавали важкої атлетики.

Підсумок такий: у всіх групах зафіксована однакова втрата ваги, але отримували більше білка і молочних продуктів позбувалися від більшої кількості жиру в цілому і жирових відкладень на животі, набирали більш значну суху м'язову масу (до 700 грамів) і ставали сильнішими. Ті, у чиїй дієті був мінімум білків і молочних продуктів, втратили по 700 грамів м'язової маси. А у жінок, що споживали мінімум білків і середня кількість молочних продуктів, вага м'язів майже не змінився.

Примітно, що при великій кількості в харчуванні білка і молока жирові відкладення на животі зменшувалися більш ніж у два рази в порівнянні з низькобілковий дієтою з мінімумом молочних продуктів.

Черевний жир дуже погано впливає на серцево-судинне і метаболічна здоров'я, підкреслюють вчені. Нинішня робота свідчить, що збільшення споживання кальцію і біл

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация