Кривой Рог новости
Криворізькі таланти привезли нагороди з фестивалю в Бердянську
01.09.2011 08:55 | Культура

Криворізькі таланти привезли нагороди з фестивалю в Бердянську

Міжнародний фестиваль професійного виконавства «Гармонія моря» проходив у Бердянську з 25 по 29 серпня. У вокальних "боях" за нагороди фестивалю взяли участь і виконавці з Кривого Рогу - вихованці Криворізького музичного училища.

Як виявилося, нашим вокалістам практично не було рівних. Всі хлопці - а це неодноразові призери Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів - гідно захистили честь своєї "альма матер" і показали високий клас майстерності. Фестивальний форум у Бердянську виявився для них пам'ятним місцем наймасовішою і нищівної перемоги - всі шість учасників фестивалю з Кривого Рогу забрали його найвищі нагороди!

Так, Гран-Прі "Гармонії моря" в номінації "естрадний вокал" одержала студентка КМУ Дарина Зарічна. Диплом лауреата 1 ступеня розділили її колеги по навчанню Анатолій Безсмертний та Олена Боброва, а Валентина Таран, Аліна Миронова, Олена Литвинчук стали лауреатами 2-го ступеня.

Як стало відомо кореспонденту нашого сайту, навчає всіх цих студентів старший викладач Криворізького музичного училища, завідувачка відділом «Естрадний вокал» Лариса Беспалова.

"Я звичайно, пишаюся таким успіхом хлопців. І вони по праву заслужили ці нагороди - кропіткої навчанням і самовідданим, багаторічною працею над собою. Щиро рада за них!" - Прокоментувала перемогу своїх вихованців Лариса Володимирівна.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация