Кривой Рог новости
Олександр Вілкул привітав школярів зі святом Першого вересня
01.09.2011 16:26 | Образование

Олександр Вілкул привітав школярів зі святом Першого вересня

Губернатор Олександр Вілкул привітав учнів середньої багатопрофільної школи № 23 м. Дніпропетровська і всіх шкіл області зі святом Першого дзвоника.

«Я вітаю всіх школярів Дніпропетровщини з початком нового навчального року. Школа є важливою ланкою в системі освіти, адже вона закладає базові знання, формує особистість, розкриває таланти і розвиває здібності. Ми створюємо систему нового інноваційної освіти, заснована на сучасних знаннях і технологіях. Завдяки отриманим знанням в школі і вузі ви впевнено зробите наступний крок у житті, ставши висококваліфікованими фахівцями, затребуваними на ринку праці. Для цього в Дніпропетровській реалізується комплексний проект «Нової Дніпропетровщині - новий стандарт освіти». Проект забезпечить рівні можливості доступу до необхідних знань для всіх учнів », - зазначив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Зокрема, він нагадав, що зараз в області реалізується проект «Єдиний освітньо-інформаційний простір», що поєднує всі школи регіону в один єдиний інформаційний портал. На порталі будуть створені індивідуальні щоденники учнів і класні журнали, які надаватимуть повну інформацію про успішність школяра. На думку голови облдержадміністрації, це дозволить вирішити ряд проблем і створити максимально комфортні умови для учнів, батьків і вчителів.

У подарунок від Олександра Вілкула учні школи № 23 м. Дніпропетровська отримали сучасну інтерактивну дошку.

Нагадаємо, що в школах Кривого Рогу сьогодні за парти сіли 61 175 учнів.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация