Кривой Рог новости
В Дніпропетровщині готують нове покоління менеджерів, не байдужих до суспільства
01.09.2011 16:52 | Власть

В Дніпропетровщині готують нове покоління менеджерів, не байдужих до суспільства

Зокрема, для модернізації системи державного управління в області підписано Меморандум про партнерство з світовим лідером в області ІТ-технологій корпорацією «Майкрософт». В рамках цього партнерства протягом 5 років на Дніпропетровщині буде реалізований масштабний проект із впровадження електронного урядування в усіх сферах життєдіяльності. Загалом це понад 50 проектів у сфері освіти, охорони здоров'я, будівництва, агропромислового сектора, екології та ЖКГ. В результаті органи регіональної та місцевої влади отримають ефективні інструменти управління, а бізнес і громадяни області - прозорі і зрозумілі процеси взаємодії з владою.

Як зазначив Олександр Вілкул, така європейська система управління потребує нової генерації державних службовців, які будуть вільно працювати з цифровими технологіями в інтересах громадян.

«І сьогодні ми створюємо таку генерацію державних менеджерів, які будуть працювати на результат - на поліпшення життя людей, стрімке соціально-економічний розвиток нашої області та країни в цілому», - сказав Олександр Вілкул.
Директор ДРІДУ НАДУ Сергій Серьогін відзначив: «Ми розуміємо, що поки існує недовіра з боку людей до роботи державних службовців. В основному це пов'язано з тривалими і незрозумілими механізмами отримання дозвільних документів, відповідей на звернення громадян. Ми підтримуємо ініціативи обласної влади щодо впровадження електронного уряду, і наш інститут вже сьогодні за завданням Олександра Вілкула почав підготовку державних службовців відповідної кваліфікації. Ми готуємо чиновників, для яких людина понад усе ».

Олександр Вілкул зазначив, що, повернувшись на свої робочі місця, випускники Інституту мають стати провідниками в реалізації Комплексної стратегії розвитку регіону. Високопрофесійний державний службовець повинен на практиці реалізувати базові принципи проектного управління (орієнтованих на результат, а не на процес), яке активно впроваджується у Дніпропетровській області. Це не тільки освоєння нових інформаційних технологій в управлінні, а й вивчення іноземних мов, передового досвіду корпоративного управління, у тому числі і закордонного.

«Ваші колеги повинні побачити, які якісні зміни відбуваються в області та в країні завдяки вам - випускникам та слухачам Дніпропетровського регіонального інституту державного управління», - підкреслив губернатор. За його словами, все це підвищить престиж державних службовців регіону та ДРІДУ НАДУ як провідного вищого навчального закладу Україні у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців держуправління.

Олександр Вілкул вручив Інституту сертифікат на наукову літературу з питань державного управління та місцевого самоврядування: «Історія державної служби в Україні» та «Історія українського парламентаризму», а також 5 ноутбуків.
Здобути другу вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та «Публічне адміністрування» в Дніпропетровський регіональний інститут державного управління (ДРІДУ НАДУ) цього року зможуть 119 державних службовців і представників місцевого самоврядування. Всього в ДРІДУ НАДУ році навчатимуться 1272 слухачів та студентів.

Для довідки. Дніпропетровський регіональний інститут державного управління, заснований у 1993 році - це провідний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Його завдання - підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації кадрів для державної служби в Україні та служби в органах місцевого самоврядування. В Інституті мають можливість вчитися слухачі з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської та Черкаської областей.

Навчально-методичний процес в інституті забезпечують 7 кафедр: державного управління та місцевого самоврядування; менеджменту і управління проектами; філософії, соціології державного управління; економіки та регіональної економічної політики, права та європейської інтеграції; інформаційних технологій та інформаційних систем; української та іноземних мов.

З часу заснування інститут успішно співпрацює з більш ніж 20 державними, освітніми, науковими та науково-дослідними установами. Партнерами інституту є вищі навчальні заклади з підготовки державних службовців Великобританії, США, Канади, Франції, Німеччини, Польщі, Чехії, Угорщині, в яких проходять професійне стажування співробітники, аспіранти, докторанти та слухачі. Інститут є колективним членом Мережі інститутів та шкіл державного управління країн Центральної та Східної Європи (NISPAcee).

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация