Кривой Рог новости
Донецька обласна санітарно-епідеміологічна станція дозволила купання і лов риби в Азовському морі в Маріуполі
01.09.2011 17:06 | Здоровье

Донецька обласна санітарно-епідеміологічна станція дозволила купання і лов риби в Азовському морі в Маріуполі

"Згідно, розпорядженням мера Маріуполя від 31 серпня, в місті з 1 вересня ліквідовано вогнище холери. Випадки захворювання на холеру і вибриононосительство холерного вібріона О1 серогрупи в Маріуполі не реєструються з 20 серпня", - йдеться в повідомленні СЕС.

За результатами досліджень Маріупольської СЕС, вірулентний штам холерного вібріона О1 серогрупи в пробах води з Азовського моря не виділявся з 13 червня, в пробах риби, виловленої в Азовському морі - з 10 серпня.

Враховуючи вищевикладене, з 1 вересня скасовано постанову головного держсанлікаря Донецької області від 31 травня про тимчасову заборону купання та любительського лову риби на узбережжі Азовського моря в Маріуполі, Новоазовському і Першотравневому районах Донецької області.

Нагадаємо, раніше СЕС заявила про ліквідацію вогнища холери в Маріуполі. Вогнище холери в Маріуполі нарешті ліквідований і закритий. «Усі хворі і вібріононосіїв обстежені і виписані з госпіталю», - повідомили вчора в Донецькій обласній СЕС. За попередніми висновками експертів, збудника холери завезли в місто з інших регіонів земної кулі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация