Кривой Рог новости
Реконструкція житлового масиву Південного комбінату будуть проведена вчасно і високоякісно
02.09.2011 17:27 | Власть

Реконструкція житлового масиву Південного комбінату будуть проведена вчасно і високоякісно

Триває реконструкція та благоустрій житлового масиву Південного комбінату. Першого вересня тут відбулося чергове виїзне оперативна нарада, яку проводив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації В'ячеслав Задорожний.

У заході також взяли участь заступник криворізького міського голови Григорій Вербицький, голова Інгулецького в місті ради Євген Рижков, голова правління ВАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» Михайло Короленко, представники інших підприємств, що беруть участь в реалізації проекту.

Всі учасники наради ознайомилися з ходом проведення робіт з будівництва та благоустрою. В даний час активно проводиться прокладка нового безшумного трамвайного полотна на проспекті Південному. Завершується ремонт фасадів будинків, який здійснюється за сприяння ПГЗК. Виконано значний фронт робіт з обладнання нового вуличного освітлення. У планах на найближчий час - благоустрій прибудинкових територій, яке також буде проводитися за участю ПГЗК.

У парку житлового масиву Південного комбінату проводиться заміна тротуарного покриття; триває ремонт танцювального майданчика.
- Реконструкція та благоустрій житлового масиву Південного комбінату будуть проведені вчасно і високоякісно, ​​- підкреслив В'ячеслав Задорожний. - Обласне керівництво знаходить спільну мову з керівниками підприємств, які задіяні у виконанні робіт. Зокрема, щирі слова подяки хотів би висловити голові правління ВАТ «ПГЗК» Михайлові Костянтиновичу Короленка за активне і ефективне вирішення фінансових та соціальних питань. Переконаний, що те, за що взявся Південний гірничо-збагачувальний комбінат, буде виконано якісно, ​​оперативно та в повному обсязі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация