Кривой Рог новости
Відбулося відкриття театрального сезону в ляльковому театрі
03.09.2011 18:28 | Культура

Відбулося відкриття театрального сезону в ляльковому театрі

Відкриття 34-го театрального сезону в міському театрі ляльок більш ніж виправдало свою назву "Зоряне шоу суперстар". Але дива і незвичайні цікавинки наздогнали юних глядачів ще далеко на підступах до залу для глядачів - на майданчику перед будівлею театру їх зустрічали герої улюблених дитячих казок та мультиків. Вони запросто і дуже весело пограли з хлопцями, потанцювати, а також провели конкурс малюнка на асфальті. Причому зуміли залучити до нього кожного: ті, хто не займався творчістю особисто, виступав в якості журі - місця розподіляли самі діти силою своїх оплесків кожному конкурсанту. І так вийшло, що завдяки підтримці та піклуванню казкових героїв, переможцями конкурсу виявилися все. А найкращою художниці був вручений шикарний подарунок - річний абонемент на безкоштовне відвідування всіх вистав театру.

Всі, хто вчора стали свідками і глядачами цього вельми незвичайного свята, отримали масу яскравих вражень та емоцій, а головне - заразилися прагненням обов'язково прийти сюди ще не один раз. Першими ж глядачами театру в цьому сезоні стали діти міського інтернату "Надія".

Далі незвичайності не кінчалися - на сцені театру в захоплюючому шоу мультяшні і живі герої змагалися за любов і увагу юних глядачів. Спочатку дітям показували уривки з улюбленого мультика чи казки, а потім ожилі персонажі - два Гуся і папуга Кеша, Понка з компанією, лисиця Аліса з котом Базиліо і гноми - намагалися перетягнути симпатії публіки на свій бік, доводячи свій високий "зоряний рейтинг".

Таке незвичайне театральне дійство отримало величезний інтерес і жвавий відгук у юної аудиторії. Не залишивши ніяких сумнівів, що подібне свято надовго залишиться в кожному дитячому серці самими приємними і добрими враженнями.

"Зоряне шоу суперстар" - не єдина новинка, якою будуть радувати маленьких криворіжців в новому сезоні артисти лялькового театру. За словами його директора Світлани Михайлової, у міжсезоння трупа підготувала прем'єру "Дюймовочки" - великий і красивий спектакль у класичній постановці, де будуть задіяні 22 ляльки.

Відомо також, що за час літніх канікул трупа Криворізького лялькового театру дала 18 подань на виїзді - в дитячих оздоровчих таборах Скадовська і Генічеська, а також у таборах ІнГЗК, КЗРК та інших підприємств міста. Спектаклі улюбленого театру за цей період подивилися близько 20 тисяч юних глядачів.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация