Кривой Рог новости
Криворізькі спортсмени здобули на Всеукраїнському турнірі з більярдного спорту дві перемоги
03.09.2011 18:52 | Спорт

У Криму відбувся Всеукраїнський турнір з більярдного спорту серед юніорів, юнаків та дівчат в категорії «Вільна піраміда». Криворізькі спортсмени здобули на ньому відразу дві блискучі перемоги.

На цей раз турнір в Керчі зібрано 63 юних спортсменів з 10 регіонів країни. Як було відомо заздалегідь, турнір був відбірковим на Чемпіонат світу серед юніорів, який пройде в російській Казані. У змаганнях брали участь і криворіжці, причому зіграли вони дуже результативно.

Так кріворожанін Богдан Рибалко завоював перше місце серед юнаків, а його більш юна колега по кию 13-річна Марія Пудовкіна була кращою серед дівчат. Треба сказати, що напередодні відповідального турніру Маша здобула не менш красиву перемогу на відкритому чемпіонаті Криму.

Нагадаємо, Всеукраїнський турнір з більярдного спорту серед юніорів, юнаків та дівчат в категорії «Вільна піраміда» проходив у Керчі з 26 по 28 серпня.