Кривой Рог новости
Комунальники вже отримали 150 тис. документів боржників
03.09.2011 19:00 | Власть

Комунальники вже отримали 150 тис. документів боржників

Як стало відомо в ході наради з підготовки до зими у виконкомі Криворізької міськради, виконавча служба Кривого Рогу отримала вже 150 тис. документів на комунальних боржників. Одним з основних питань була проблема погашення накопичених криворіжцям боргів за житлово-комунальні послуги.

Як відомо, заборгованість населення перед підприємствами ЖКГ міста досягла 458 млн. грн. Для виправлення ситуації цими підприємствами ведеться масштабна судово-позовна робота. Але хоча судова процедура, завдяки останнім нововведенням законодавства, значно спрощена, домогтися відчутного фінансового припливу від погашення боргів комунальникам міста поки не вдалося. Причина, яку озвучив на нараді начальник управління економіки міськвиконкому Олександр Світличний - затримки за виконавчою службою, яка надто повільно здійснює стягнення.

Начальник Криворізького міського управління юстиції Іван Стельмах пояснив це надто великим навантаженням на судових виконавців. "На сьогоднішній день до нас надійшло 150 тисяч виконавчих документів. А у всіх районних відділах нашої служби працює в загальній складності 100 осіб. В результаті навантаження на одного судового виконавця - 1,5 тис. виконавчих документів. У той же час для якісного і своєчасного виконання судових постанов, вона повинна складати близько 300 виконавчих документів на рік на одного співробітника ", - пояснив труднощі ситуації І. Стельмах.

Проте, на прохання міської влади та підприємств комунальної сфери, управління юстиції пообіцяло зробити все можливе, щоб прискорити процес стягнення боргів, відповідно до рішень суду.

Нагадаємо, що через утворилися боргів, які тягнуться вже не один рік, ГК "Газ України" не виділяє для тепловодопоставщіков Кривого Рогу ліміт газу для постачання городян гарячою водою. Від того, як швидко населення погасить борги перед теплоенергетиками, залежить чи буде місто з гарячою водою хоча б в опалювальний сезон.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация