Кривой Рог новости
Україна - Уругвай - 2: 3
03.09.2011 20:34 | Спорт

Збірна України провела в Харкові товариський матч проти чинного чемпіона Південної Америки, півфіналіста останнього чемпіонату світу - національної команди Уругваю.

Як пише прес-служба ФК Динамо, не встигли багато глядачів зайняти свої місця на ОСК "Металіст", а українські футболісти вже вели в рахунку. Найшвидший гол в історії збірної України (на 14-й секунді) забив динамівець Андрій Ярмоленко, який точним ударом завершив комбінацію за участю триходовий Коноплянки і Девіча, передає ЛігаБізнесІнформ.

Наприкінці першого тайму уругвайцям вдалося зрівняти рахунок. Гонсалес зважився на удар з-за меж штрафного, і від рук Шовковського м'яч таки перетнув лінію воріт. Але через дві хвилини українці знову вийшли вперед. Ярмоленко опинився на "нерідній" правому фланзі, прострелив у штрафний майданчик, і Коноплянка пробив у дотик - м'яч вдарився у поперечину і залетів у сітку.

"Другий тайм" жовто-сині "почали під стать першому. Воротар з великими труднощами впорався з сильним ударом Вороніна, а потім неймовірним чином зреагував на добивання Девіча. Не забивши самі, українці пропустили в свої ворота - захисник Лугано замкнув подачу партнера зі штрафного", - йдеться в повідомленні клубу.

За три хвилини до закінчення основного часу провалом у захисті господарів скористався Ернандес, який, вийшовши один на один з Шовковським, прокинув м'яч повз голкіпера і закотив м'яч у порожні ворота - 2:3.

Україна: Шовковський, Бутко, Кучер, Ракицький, Шевчук, Тимощук, Гай, Коноплянка (Калиниченко, 79), Воронін, Ярмоленко, Девіч (Селезньов, 60).

Уругвай: Муслера, М. Перейра, Лугано (Коатес, 74), Годін, Касерес, Егурен, Перес (Гаргано, 64), А. Гонсалес (Ернандес, 79), К. Родрігес (Рамірес, 64), Суарес, Кавані.

Голи: Ярмоленко (1), Коноплянка (45) - А. Гонсалес (43), Лугано (61), Ернандес (87).