Кривой Рог новости
"Лабораторія Касперського" на тропі війни із хакерами
03.09.2011 20:47 | Технологии

"Лабораторія Касперського" на тропі війни із хакерами

У світлі чергового інциденту з масовим зломом веб-сайтів в Рунеті і поширенням шкідливих програм через партнерські ресурси, "Лабораторія Касперського" прийняла рішення посилити у своїх антивірусних продуктах правила блокування доступу до SMS-сервісів, що перенаправляє інтернет-користувачів на сумнівні ресурси.

"Під блокування всіма доступними нам методами, включаючи проактивні хмарні технології, потраплять усі TDS-мережі (Traffic Distribution System), скрипти, IP-адреси сайтів з підозрілим контентом, DNS-записи і хостери, замішані в будь-якому з видів SMS-шахрайства в Рунеті, будь то дієти або блокери ", - йдеться в опублікованому компанією інформаційному повідомленні.

Експерт "Лабораторії Касперського" Олександр Гостєв переконаний, що такі суворі контрзаходи допоможуть зробити Рунет чистіше і вільніше від кіберзлочинців, пише 3dnews. "Адже саме кримінал і шахрайство відлякують велику частину людей від використання онлайнових ресурсів в повній мірі. Саме вони відштовхують аудиторію від здійснення покупок в Мережі та стримують розвиток інтернет-технологій в Росії", - резюмує представник антивірусної компанії.

Нагадаємо, масована атака хакера, що торкнулася тисячі сайтів в російському сегменті Мережі, була зафіксована фахівцями компанії "Доктор Веб" кілька днів тому. Попереднє розслідування інциденту показало, що зламані майданчики використовувалися зловмисниками для поширення зловреда Trojan.Mayachok.1 під виглядом драйверів для різних пристроїв. Станом на 12 годину дня 31 серпня 2011 було виявлено більше 21 тисяч адрес веб-сайтів, що поширюють згадане шкідливе ПЗ. Експерти припускають, що власники цих ресурсів стали жертвами розкрадання паролів від FTP-клієнтів, для чого кіберзлочинці могли скористатися численними троянськими програмами.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация