Кривой Рог новости
Культурна програма «I, Culture», присвячена головуванню Польщі в ЄС, починається в Києві 3 і 4 вересня
04.09.2011 10:26 | Культура

Культурна програма «I, Culture», присвячена головуванню Польщі в ЄС, починається в Києві 3 і 4 вересня

Про це розповів на прес-конференції Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польщі в Україну Генрік Литвин.

«Головування в Європейському Союзі - прекрасна можливість для подання польської культури в Європі і світі, - сказав посол, - тому ми починаємо програму« I, Culture », яка знайомить з нашими досягненнями в цій галузі, в десяти столицях: Києві, Лондоні, Парижі, Мадриді, Мінську, Москві, Пекіні, Токіо, Брюсселі, Берліні ».

Першою подією в рамках «I, Culture» стане вистава «Планета Лем» о 21 годині 3 та 4 вересня на Софійській площі від польського вуличного театру «Бюро Подорожей». У ній суміщені мотиви різних творів видатного письменника Станіслава Лема.

«Адже Станіслав Лем не просто фантаст, він вигадав ту дійсність, в якій ми сьогодні живемо, причому грунтувався він не на технічних винаходи, а на знанні людської природи», - розповів директор Інституту Адама Міцкевича, який є одним з головних організаторів програми, Павло Поторочін.

Також 4 вересня на Софійській площі відбудеться вернісаж хенд-мейд і акція «I, Culture Puzzle», метою якої є створення київського елемента великого пазла, заповненого авторськими виробами.

Крім того, восени і взимку киян чекають джазові концерти, виступи симфонічного оркестру «I, Culture orchestra», в якому грають поляки і музиканти з країн Східного партнерства, фільми, вихід аудіо-диски з перекладами віршів великого поета Чеслава Мілоша, начитаними Сергієм Жаданом і Тарасом Прохаськом, опера «Король Рогер» і багато інших подій. Як сказав чи то жартома, чи то всерйоз Поторочін, «Сім тридцятитонний вантажних машин везуть польську культуру в Україна».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация