Кривой Рог новости
На Дніпропетровщині відкрився фестиваль Петриківського розпису
05.09.2011 08:59 | Культура

На Дніпропетровщині відкрився фестиваль Петриківського розпису

Фестиваль «Петріківській Дивоцвіт» проходить вже в четвертий раз. Але цього року цей фестиваль особливий, тому що він присвячений 20-річчю незалежності України, 70-річчю петриківського розпису художньої школи

Як заявив, виступаючи на відкритті фестивалю «Петріківській Дивоцвіт» голова облдержадміністрації Олександр Вілкул, влади Дніпропетровської області піклуються про збереження Петриківського розпису.

"Для мене це не просто фестиваль народного мистецтва, а символ єдності Дніпропетровщини та всієї України, символ єдності поколінь. Ми надаємо системну підтримку Петриківського району, сохранененію Петриківського розпису. У лютому 2011 року ми відкрили в Петриківці новий дитячий садок, в якому як факультатив викладається петриківський розпис », - сказав Олександр Вілкул.

Як раніше повідомлялося, в жовтні цього року Центр народного мистецтва «Петриківка» святкує 20-річчя з дня заснування.

Відомо, що Центр об'єднує близько 250 петриківських майстрів, що створюють вироби з петриківським розписом за давніми народними традиціями регіону. У центрі працює 20 членів Національної спілки художників України та 5 заслужених майстрів народної творчості України, твори яких з успіхом експонувалися на виставках у Польщі, Канаді, Франції, Голландії, Німеччини, США, Японії, Китаї.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация