Кривой Рог новости
"Особистий кабінет" - нова послуга для споживачів від Дніпрообленерго
05.09.2011 09:02 | Власть

"Особистий кабінет" - нова послуга для споживачів від Дніпрообленерго

Щасливим володарем сувенірної продукції компанії і суперсучасних світлодіодних ламп, які зможуть служити і економити витрати на електроенергію понад 15 років, став житель Кривого Рогу Валерій Ковальов. Саме цей споживач електроенергії став тисячним користувачем нової послуги «Особистий кабінет споживача», яку нещодавно впровадила компанія «Дніпрообленерго».

«Ми раді, що наші зусилля і нові розробки не просто подобаються людям, але і приносять їм величезну користь. Наша компанія зараз активно працює над розвитком послуги «Особистий кабінет споживача» і найближчим часом наші абоненти зможуть оплачувати спожиту ними електроенергію за допомогою мережі інтернет », - заявив Євген Голубничий під час нагородження тисячного користувача. Він також підкреслив, що «Дніпрообленерго» постійно підтримує діалог зі своїми споживачами, в тому числі проводить online-опитування на веб-сайті компанії, і в обов'язковому порядку враховує їхні побажання щодо поліпшення якості обслуговування. У свою чергу, Валерій Ковальов подякував компанії за увагу і турботу.

«Мені приємно, що компанія« Дніпрообленерго »проявляє таку увагу і турботу до своїх абонентів, незважаючи на те, що« Особистий кабінет »потрібен в першу чергу нам - простим споживачам електроенергії. За допомогою мережі інтернет і цієї послуги тепер я і моя сім'я без втрати часу в будь-який час доби можемо отримувати об'єктивну інформацію про фінансовий стан нашого особового рахунку. А в найближчому майбутньому ми зможемо оплачувати спожиту електроенергію нами і не витрачати свій час на черги в банках », - говорить Валерій Васильович.
За його словами, інформацію про нову послугу компанії він побачив на рахунку за електроенергію, який приніс йому контролер компанії, і відразу ж зареєструвався користувачем «Особистого кабінету споживача» на веб-сайті компанії «Дніпрообленерго».

У серпні 2011 року з метою поліпшення якості обслуговування своїх абонентів компанія «Дніпрообленерго» розробила і розмістила на своєму веб-сайті нову послугу - online програму «Особистий кабінет споживача». Тепер кожен споживач електроенергії за допомогою комп'ютера та мережі інтернет зможе вносити свідчення свого лічильника і отримувати інформацію про фінансовий стан свого особового рахунку, а в найближчому майбутньому з допомогою «Особистого кабінету споживача» абоненти зможуть оплачувати спожиту електроенергію.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация