Кривой Рог новости
Реконструювали вулицю Електрозаводська
06.09.2011 10:39 | Власть

Реконструювали вулицю Електрозаводська

У Жовтневому районі міста завершилася чергова реконструкція дороги, на цей раз по вул.Електрозаводська. Як стверджують районна влада, тут заново укладено 2 250 кв. м дорожнього покриття, через що магістраль придбала європейський вигляд і навіть якість.

Як повідомили нам у Жовтневому райвиконкомі, ремонтні роботи по Електрозаводській виконувало ТОВ "Весташляхбуд". За словами директора підприємства Віталія Мілюкова, в цю ділянку дороги вкладена лише частину коштів з тих 27,3 млн. грн., Які цього року виділено на ремонт автодоріг Кривбасу з обласного бюджету.

Капітального ремонту піддався найбільш "запущений", проблемну ділянку автотраси завдовжки в 150 метрів, який йде від перехрестя 5-го Зарічного в сторону дизельного заводу. "Я думаю, що автолюбителі і маршрутники вже оцінили якість і комфорт проїзду по цій дорозі", - сказав з даного приводу заступник голови Жовтневого райради Олександр Швець.

За його словами, цього року в Жовтневому районі Кривого Рогу запланований ремонт 60-ти тисяч квадратних метрів асфальтобетонного покриття доріг. Причому, левова частка цього обсягу, стверджує чиновник, вже виконана. "Якщо говорити про найбільш масштабних проектах, це Божадеровская дамба - практично нова дорога протяжністю 3 км, це шматок дуже проблемної ділянки по вул. Кропивницького, розширення проїзної частини вул. Кремлівської, а також ямковий ремонт вулиць Тухачевського, Ногіна, Конституційної і багатьох інших", - зазначив А. Швець.

Як відомо, на ремонт доріг цього року з міського бюджету виділено майже 84 млн. грн.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация