Кривой Рог новости
Вардануш Мартиросян: «І справа ж не в сумі - в принципах»
06.09.2011 11:09 | Культура

Вардануш Мартиросян: «І справа ж не в сумі - в принципах»

Краща виконавиця стриптизу в СНД, чемпіонка України, Росії та світу з танців на жердині Варда (Вардануш, вона ж Чорний Ангел), яка нещодавно почала ще і сольну кар'єру співачки, зізнається, що робить ставку на якість, а не на кількість.

«Починаючи працювати, я хотіла отримувати якомога більше, але потім зрозуміла, що всіх грошей не заробиш. Захотілося стати кращою, займатися мистецтвом. І я виключила привати, хоча за них платять набагато більше, ніж за виступ на сцені. Якось в одному з клубів Маріуполя мені запропонували за приват десять тисяч доларів », - зізнається Варда.

«І справа ж не в сумі - в принципах. Якби я погоджувалася на все, що мені можуть запропонувати, я б зараз явно не на «Ауді» їздила і жила б у центрі.

Непристойні пропозиції, безумовно, роблять багатьом. І дівчата, які на це йдуть, як правило, просто називають суму. Я ж категорично відмовляюся. І більшість з тих, хто спочатку підходив з бажанням купити, отримавши відмову, перейнялися до мене повагою і стали моїми друзями.

Якось дружини бізнесменів на святкування дня народження запросили хлопчика-стриптизера і мене. Потім хлопчика відпустили, а мені заплатили і попросили залишитися. Жінки взагалі часто бувають до мене розташовані, не вбачаючи в мені конкурентку або потенційну коханку їхніх чоловіків. Коли в Кривому Розі хлопець офіціантки одного з клубів вирішив зі мною познайомитися, вона напала на мене, кричала, а через час розійшлася зі своїм хлопцем і стала моєю хорошою приятелькою, бо зрозуміла, що її звинувачення були безглузді. З жінками я не конфліктують, а дружу ».

Для довідки. Зірка Варди запалилася після гучної перемоги на чемпіонаті України зі стриптизу в 2004 році (конкурс транслювали по каналу СТБ). Завдяки Чорного Ангелу мільйони українців побачили, наскільки складним і майстерним може бути стриптиз, адже Вардануш витворяла на пілоні справжні акробатичні трюки, захоплювала чудесами розтяжки і розбурхувала глядачів захопливою поглядом і витонченої сексуальністю навіть з блакитного екрана. Через сім років мало хто пам'ятає інших учасниць конкурсу, тоді як Чорного Ангела запам'ятали багато. Виявилося, стриптиз - це не просто знімання одягу та виляння стегнами біля жердини: це і спорт, і мистецтво дражливого роздягання, і результат багаторічної праці, і талант спілкування з публікою. Після конкурсу на Варду посипалися запрошення нічних клубів. Вона стала чемпіонкою Росії, СНД, а потім і світу з танців на жердині. А нещодавно дівчина почала кар'єру співачки, випустивши сольні пісні та кліп разом з майстром стихійного гламуру Сергієм Звєрєвим. Сьогодні 26-річна красуня з Кривого Рогу живе в Києві і відкриває нове для України шоу бурлеску.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация