Кривой Рог новости
Наш земляк став першим в Україні володарем чорного поясу Модерн Арніс 1 дану
07.09.2011 10:52 | Спорт

Наш земляк став першим в Україні володарем чорного поясу Модерн Арніс 1 дану

Як повідомляє український сайт прихильників Арніс arnis-eskrima.in.ua, Андрій взяв участь в 12-му літньому таборі Німецької асоціації Арніс (DAV), який проходив у м. Карлруе, Німеччина.

Захід проводиться раз на 2 роки і збирає послідовників Модерн Арніс зі всієї Європи - як членів асоціації, так і всіх бажаючих. На цей раз в табір прибули 180 учасників і 13 інструкторів з різних країн світу, вперше в історії заходи прибув спортсмен з Україною.

Інструктор з Кривого Рогу Андрій Чертков не тільки брав участь у роботі табору, а й пройшов атестаційні іспити на 1-й дан Модерн Арніс.

Самому Андрієві Черткову табір запам'ятався насамперед відмінними відмінними умовами для тренувань і проживання. «Табір проводився за містом, на території спортивної школи Карлсруе. База відмінна - кілька ігрових залів, футбольні поля, тенісні корти, зал з м'яким покриттям, басейн, тренажерний і конференц зали. Тренування були інтенсивними - по 5 занять на день півтори години кожне. До вечора відчували себе втомленими все, причому і фізично, і морально - йшло багато нової інформації, яку мені ще належить обробити і систематизувати », - сказав він.

Атестаційні вимоги на чорний пояс були змінені порівняно з минулими роками - додано кілька нових розділів, тому атестуватися нашому землякові було непросто. Сам іспит тривав 2,5 години.

«Категорія Дітер дуже уважно стежив за виконанням технік і рівень володіння кожної з них оцінював по своїй системі. Як він потім зізнався, мені ще пощастило, тому що після мого іспиту повинні були йти атестації старших поясів на 2-4-е Дани, і іспит був трохи коротше, ніж зазвичай », - зізнався Андрій.

Також табір запам'ятався кріворожанін своїй теплій і доброзичливою атмосферою - за його словами, кожен учасник в силу своїх можливостей намагався допомогти йому з адаптацією у новому середовищі, в освоєнні технік, давав поради або підбадьорював дружнім участю. У Кривий Ріг з Карлруе Андрій Чертков привіз чорний пояс 1-го дану (Лакан Іса - поки що єдиний у всій Україні.

Нагадаємо, що Модерн Арніс - сучасний стиль філіппінського бойового мистецтва з багатовіковими традиціями, який розробив Грандмастер Ремі Пресас в 1957 році.

Відомо, що особливість філіппінських бойових мистецтв (арніс, калі, ескріма) в тому, що процес навчання завжди починається з освоєння навичок володіння зброєю, а лише потім учень вивчає беззбройний бій. Обумовлено це тим, що в країні з настільки розвиненою культурою холодної зброї починати навчання з беззбройного бою дуже нерозумно.

Для бою в Модерн Арніс використовуються дві палиці однакової довжини. У стилі є удари кулаком і долонею, ліктем і коліном, ступень і головою, присутні також кидки і задушення.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация