Кривой Рог новости
20-річна криворожанка на другому місці в онлайн-голосуванні на офіційному сайті конкурсу "Міс України 2011"
07.09.2011 11:43 | Общество

20-річна криворожанка на другому місці в онлайн-голосуванні на офіційному сайті конкурсу "Міс України 2011"

20-річна Марія Федоренко займає друге місце в онлайн-голосуванні на офіційному сайті конкурсу "Міс України 2011". А у фінал конкурсу увійшла ще одна кріворожанка.

Корона і титул найкрасивішої українки може дістатися 20-річної кріворожанке Марії Федоренко. Принаймні, вона займає друге місце в онлайн-голосуванні на офіційному сайті конкурсу «Міс України 2011». На даний момент у Марії 1377 голосів і вона відстає від севастопольчанкі Юлії Геворкян на 400 голосів.

Цікаво, що крім Марії Федоренко у фінал конкурсу увійшли ще три її землячки - дніпропетровчанка Мирослава Капштик (16 місце в онлайн-голосуванні), мешканка Дніпродзержинська Аліна Крупій (17 місце) і кріворожанка Юлія Радченко (24 місце).

Голосування завершиться 10 вересня, а фінал конкурсу відбудеться 11 вересня о 19.00 в Національному Палаці «Україна».

Як пояснили нам в оргкомітеті конкурсу, голосування ніяк не вплине на рішення журі. «Переможець голосування отримає приз глядацьких симпатій, а ось королеву конкурсу вибере, як і належить, журі», - розповіла прес-секретар конкурсу Вікторія Якушева.

Відомо, що в журі конкурсу цього року буде справжня зіркова компанія - Володимир Кличко; світська левиця, актриса і просто гламурна леді Періс Хілтон, американський актор і режисер Біллі Зейн, російська модель, переможниця конкурсу «Міс Росія 2009» Софія Рудєва і. . відомі в минулому футболісти - француз Крісті Лалі Карамбе, болгарин Христо Стоїчков і голландець Рууд Гулліт.

Нагадаємо, що переможниця онлайн-голосування отримає приз глядацьких симпатій, а королеву конкурсу "Міс України 2011" визначить журі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация