Кривой Рог новости
10 службових автомобілів отримали сільські та селищні ради Дніпропетровщини
07.09.2011 12:10 | Власть

10 службових автомобілів отримали сільські та селищні ради Дніпропетровщини

Закупівля автомобілів була здійснена в рамках регіональної програми підтримки розвитку місцевого самоврядування в області. На це з обласного бюджету було виділено 530 тис грн.

«Розвиток територій та зміцнення матеріально-технічної бази органів місцевого самоврядування, особливо в сільській місцевості, є пріоритетом діяльності обласної влади і важливим елементом розвитку всього нашого регіону», - сказав Олександр Вілкул.

Він підкреслив, що розвиток кластера сільського господарства як одного з пріоритетів, визначеного Комплексної стратегією розвитку Дніпропетровщини, вимагає всебічного розвитку села. «Ми зацікавлені в тому, щоб у села їхали працювати молоді спеціалісти аграрних спеціальностей, а також лікарі та вчителі. Тому сьогодні, надаючи підтримку сільським радам, ми закладаємо фундамент для становлення ефективної влади на селі, яка буде здатна реалізувати в своїх громадах ті проекти розвитку, які зараз ініційовані в області. А це будівництво і реконструкція шкіл, садків, центрів первинної медико-санітарної допомоги, газо-і водопроводів, створення умов для підприємництва і т.д. », - Сказав губернатор.

Голова обласної ради Євген Удод повідомив, що автомобілі були розподілені на засіданні президії обласної асоціації органів місцевого самоврядування згідно з дорученням губернатора за спеціально розробленою методикою. «При розподілі враховувалися всі критерії - і виконання програм соціально-економічного розвитку територій, і виконання місцевих бюджетів, і питання логістики. Зокрема, в області є сільські ради, до складу яких входять по 10 сіл, і без службового автотранспорту в роботі таких рад просто не обійтися », - зазначив він.

Автомобілі від обласної влади отримали: Нівотрудовской сільська рада Апостолівського району, Чаплинський селищна рада Васильківського району, Водянська сільська рада Верхньодніпровського району, Вільненскій сільська рада Криворізького району, Личківскій сільська рада Магдалинівського району, Іванівська сільська рада Межівського району, Вербковскій сільська рада Палоградського району, Брагіновскій сільська рада Петропавлівського району, Біленщінскій сільська рада П'ятихатського району і Першотравенський сільська рада Софіївського району.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация