Кривой Рог новости
Отримання біометричного паспорта громадян України буде носити добровільний характер
08.09.2011 09:28 | Политика

Отримання біометричного паспорта громадян України буде носити добровільний характер

Однією з вимог Євросоюзу до України в питанні безвізового в'їзду до країн шенгенської зони є введення паспорта з біометричними даними власника. При цьому Україні далеко відстає у справі введення в обіг таких документів, що відповідають багатьом вимогам сучасного життя. Ті чи інші біометричні документи вже впроваджені в усіх передових країнах світу, практично у всіх країнах ЄС. Естонія і Литва видають виключно біометричні паспорти, що дозволило цим країнам досягти безвізового режиму з США. Навіть Грузія перейшла на біометричні паспорти і тепер її громадяни користуються спрощеним візовим режимом з ЄС, який в перспективі буде трансформований в безвізовий. Такий стан речей тим більше нетерпимо в силу того, що Україна володіє всіма необхідними технологіями та обладнанням для випуску та впровадження біометричних документів. Причому всі розробки - вітчизняного виробництва, що гарантує національну безпеку і значно здешевлює виробництво та впровадження біометричних документів. Потрібна лише політична воля для подолання опору корумпованих сил.

7 вересня 2011 в інформаційному агентстві «Наш Продукт» відбулася прес-конференція на тему: «Хто перешкоджає Україна на шляху до Євросоюзу». Народний депутат України, голова підкомітету з питань планування бюджетних програм і контролю за використанням бюджетних коштів в охороні здоров'я Валерій Коновалюк повідомив присутнім про депутатську ініціативи та внесення поправки в законопроект № 8507 «Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України». Суть поправки полягає в тому, що громадяни України мають право відмовитися від отримання біометричних документів в силу релігійних або яких-небудь інших причин. Внесення змін до законопроекту пов'язано з тим, що противники європейської інтеграції Україна та зазначеного законопроекту як ключа до ЄС як основного аргументу наводять обов'язкову і більш того, примусову заміну звичайних паспортів громадян України на біометричні документи. Вони стверджують, що використання біометричних документів неприпустимо для людей віруючих.

«Я сам людина віруюча, православний - говорить Валерій Коновалюк - І не розумію, яким чином сучасні методи обліку можуть ображати почуття віруючих. Зрештою, адже псалми теж пронумеровані. »

Валерій Коновалюк, як співавтор законопроекту переконаний, що вся псевдорелігійна галас, піднятий останнім часом навколо біометричних паспортів, має одну мету: корумповані високопоставлені чиновники не хочуть позбутися доступу до розподілу бюджетних коштів.

«Щоб вибити грунт у тих, хто спекулює на темі примусової заміни я, як розробник цього законопроекту, вніс відповідну поправку, щоб виключити можливі домисли з цього приводу. Заміна паспортів на документи нового покоління повинна і буде проводитися на добровільній основі », - стверджує народний депутат Валерій Коновалюк.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация