Кривой Рог новости
ГМ ОПОРА пропонує підвищити прохідний бал для вступу до ВНЗ до 162-х
08.09.2011 15:50 | Образование

ГМ ОПОРА пропонує підвищити прохідний бал для вступу до ВНЗ до 162-х

На офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з’явилось повідомлення про те, що Громадянська мережа ОПОРА пропонує підвищити мінімальний прохідний для вступу до вищих навчальних закладів до 162 балів. Це твердження не відображає офіційну позицію організації.

Пропозиція підвищити прохідний бал до 162-х пролунала 6 вересня під час прес-конференції Львівського осередку ГМ ОПОРА про підсумки вступної кампанії в області. Це партикулярна позиція активістів, що ґрунтується на досвіді роботи в своїй області.

Офіційна позиція організації щодо граничного балу, з яким вступники можуть взяти участь у конкурсі на зарахування до ВНЗ, буде представлена після оприлюднення проекту умов прийому на 2012 рік. Остаточне бачення буде сформоване із урахуванням рекомендацій всіх осередків та партнерів організації.

Громадянська мережа ОПОРА дякує МОНМС за уважне ставлення до регіональних прес-конференцій організації, та все ж просить не ототожнювати конкретний осередок із організацією вцілому та послуговуватись лише тією інформацією, що з’являється на офіційному сайті.

 

Додаткова інформація:

Микола Кузін
Координатор освітніх програм ГМ ОПОРА
+38 044 286 26 70
Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация