Кривой Рог новости
Дніпропетровськ святкує річницю
08.09.2011 18:08 | Культура

Дніпропетровськ святкує річницю

Завтра під час святкування 235-річчя Дніпропетровська на оглядовому майданчику парку ім. Шевченка відбудеться Перший всеукраїнський чайний фестиваль, в рамках якого в місті пройде незвичайне театралізовану виставу «Танець китайського дракона».

Нагадаємо, фестивальний майданчик буде поділена на тематичні сектори чотирьох країн, що славляться своїми багатими традиціями чайними, - Шрі-Ланки, Індії, Японії та Китаю. Саме в останньому секторі і почне свій карнавальний хід гігантський різнокольоровий дракон.

Як розповів «Сьогодні» один з творців майбутнього китайського змія Дмитро Точка, довжина дракона складе приблизно 8-10 метрів. «Зараз ми приготували каркас величезної голови, яка у нас вийшла розмірами 8 на 9 метрів. На нього у нас пішло близько чотирьох кілограмів паперу, яку ми скріпили скотчем. Далі ми цей каркас обклеївши лусочками з кольорового паперу. Безпосередньо на оглядовому майданчику ми будемо доробляти частини тулуба і хвіст. Причому, будь-хто зможе нам в цьому допомогти. А ввечері почнемо карнавальна хода - із парку Шевченка і далі по Набережній попрямуємо в центр міста », - розповів нам про хід підготовки до свята Дмитро.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация