Кривой Рог новости
В Кривому Розі наркоділок попався на продажу заборонених сильнодіючих лікарських препаратів
09.09.2011 09:57 | Криминал

В Кривому Розі наркоділок попався на продажу заборонених сильнодіючих лікарських препаратів

Про це повідомляє міське управління міліції.

7 вересня в Жовтневому районі біля одного з будинків по вул. Томського співробітники управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків провели операцію із затримання 30-річного місцевого жителя.

Св. прийшов на зустріч з покупцем, яким був переодягнений оперативник, з 15-ю ампулами і 10 упаковками загальною кількістю в 2 тис. таблеток сильнодіючого лікарського препарату «нандролон-деканат» і намагався їх продати.

Продаж було б цілком легальною, якби не одне «але». Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України № 490 від 17 серпня 2007 року вказаний препарат належить до сильнодіючих лікарських засобів, продаж яких має відбуватися лише за рецептом. Саме тому, продавши з рук «нандролон-деканат», молода людина порушив закон і був затриманий.

Як згодом виявилося, подібні незаконні операції він поставив на потік. Вже під час санкціонованого обшуку в його домоволодінні оперативники вилучили 214 доз того ж «нандролон-деканату» та 3 тисячі доз сильнодіючого лікарського препарату «метандростенолон». За цінами «чорного ринку» весь цей наркотичний товар коштує мінімум 30 тисяч гривень.

Потенційних покупців шахрай знаходив через інтернет.

Зараз відносно зловмисника порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 321 КК України. Санкція цієї статті передбачає до 3-х років позбавлення волі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация