Кривой Рог новости
Затримана банда, що вбивала криворізьких підприємців
09.09.2011 09:59 | Криминал

Затримана банда, що вбивала криворізьких підприємців

За дев'ять особливо тяжких злочинів відносно підприємців Кривого Рогу члени банди отримали до 14 років позбавлення волі.

Приблизно з грудня 2008 року по квітень 2009 в Дніпропетровській області був здійснений ряд особливо тяжких злочинів: грабежі, розбійні напади, заволодіння автотранспортом і навіть вбивство. Всі ці злочини були вчинені щодо підприємців за дуже схожим сценарієм. Проаналізувавши ситуацію, оперативники дійшли висновку: в регіоні з'явилася стійка організована група, до складу якої входить не менше п'яти осіб.

- Саме в середині квітня правоохоронцям вдалося вийти на слід зловмисників і затримати організатора і ще п'ятьох активних учасників угрупування. Зловмисники визнали свою провину мінімум у дев'яти злочинах. За весь цей час їм вдалося збагатитися на суму понад 380 тисяч гривень. Більшість з підозрюваних раніше судимі за аналогічні злочини. Своїх жертв, в переважній більшості підприємців, вони вибирали не випадково.

Організатор групи здійснював загальне керівництво, направляв злочинну діяльність, підбирав і визначав об'єкти нападу, визначав відсоток отримання грошових коштів кожним з учасників злочинної організації з урахуванням його участі в скоєнні злочину, займався пошуком місць проживання для приїжджих членів ОЗГ, їх забезпеченням продуктами харчування, автотранспортом, засобами зв'язку, знаряддями і засобами, необхідними для здійснення злочинів. Своїх жертв зловмисники відслідковували протягом мінімум двох тижнів. Переважна більшість постраждалих - це підприємці Кривого Рогу, - повідомили в ЦГЗ ГУМВС у Дніпропетровській області.

Під час обшуків у злочинного угруповання було накладено арешт на майно в сумі 1 млн 115 тис. гривень.
Згідно з вироком суду, організатор отримав 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна, його подільники - від 11 до 14 років в'язниці.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация