Кривой Рог новости
Українці не довіряють знайомствам в інтернеті
10.09.2011 19:39 | Общество

Українці не довіряють знайомствам в інтернеті

Майже половина українців вважають за краще заводити знайомства для майбутніх серйозних стосунків на роботі чи навчанні. Такі результати опитування компанії Research & Branding Group. Найбільше - 60% наших співгромадян - найчастіше знайомляться в колі спільних знайомих і друзів, 47% вважають кращим місцем для цього робочий колектив або місце навчання. На вулиці, в клубах за інтересами люблять знайомитися 14% респондентів, і тільки 10% знаходять один одного в ресторанах, барах або на дискотеках. Всього серед 7% українців популярні в цьому плані спортклуби, фітнес-центри і театри, і лише 3% знайомляться в читальних залах бібліотек.

Як не дивно, хоча соцмережі та віртуальні клуби знайомств в Україну популярнішими з кожним днем, інтернет-знайомства отримали лише 9% голосів опитаних. "Опитування проводився не тільки серед молоді, не менше третини респондентів були людьми старше 50 років, які гірше освоїли інтернет, але теж потребують знайомствах, - пояснює керівник відділу якісних досліджень компанії R & B Олексій Ляшенко. - За нашими даними, більше 60% українців вважають знайомства в інтернеті розвагою, а наше опитування увазі зустрічі людей для серйозних стосунків ».

Психологи вважають, що соцмережі не будуть популярними для пошуків другої половинки. «У людей сформувався стереотип, що в інтернеті знайомитися небезпечно, - говорить психолог Сергій Себлінскій. - А от серед друзів, знайомих і колег завжди будуть шукати собі пару. Це територія безпеки, люди там пліч-о-пліч знаходяться більшу частину часу ».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация