Кривой Рог новости
Господарі забили першими, але потім їх початок "Кривбасіть".
10.09.2011 19:40 | Спорт

Господарі забили першими, але потім їх початок "Кривбасіть".

Власне кажучи, а чому більшість перед матчем записало у фаворити Таврію? Те, що вони за Лігу Європи боролися, а Кривбас нібито мало не вилетів? Ні, те, що Таврія - відмінна команда, це ми давно знаємо. Але чомусь оцінюючи Таврію, ми забуваємо про Кривбас. Адже Генерал Стратегій починає давати результат! Більш того - його перемоги не здаються вимученими і не зациклені на натхненні того чи іншого гравця. Чіткий, і одночасно варіантівний малюнок гри - ось він, новий Кривбас Юрія Максимова.

Хоча пропустили-то вони якраз і першими. На простріл Фещука відгукнувся свіжоспечений збірник Шиндер і пробив прямо в штангу. М'яч відскочив в спину Бойко і повернувся назад, тільки тепер перетнув лінію воріт. А ось тепер трішки цікаво - різні канали тут же дали різну інформацію. Одні сказали, що це гол Шиндера, інші - автогол Бойко. А я б ось прецендент зробив - не записувати гол ні на кого! Шиндер потрапив в штангу, а від Бойка м'яч просто відскочив. Гол - це коли м'яч перетнув лінію воріт, а не коли його туди хтось відправив.

Ну да ладно, то таке. Таврія на радість почала обстрілювати. хотів написати, ворота Бойка, але мова не поварачівать (хоча не мовою начебто пишу. дивно). Так от, хлопці-господарі лупили по воротах радісно і з особливим натхненням, але при цьому обов'язково вище воріт! Я не в курсі кримських справ, може, там акція на підтримку регбі яка, хіба мало. загалом, другий гол так і не відбувся.

Що робив Кривбас? Відповідав. Чи не наполегливо, але відповідав. Хоча зізнаюся, якщо б це були не хлопці Максимова, подумав би "все, постоли. ". Бартулович був гарний, але він завжди хороший, а ось один у полі не воїн.

На початку другого тайму зіткнулися Шиндер і Матіч - обидва згодом достроково покинули поле. А через десять хвилин після свистка рахунок вже був рівним - Бартулович (чорт візьми, а хто ж іще!) Подав різаним ударом в штрафну, і. помиляється Дамір! Схоже, він просто не зовсім зорієнтувався в цьому епізоді. А ось Самодін зорієнтувався прекрасно, і послав м'яч повз кіпера йому за спину. І пішов Дамір сумно вигрібати круглого з сітки.

І тут же Таврія могла виходити вперед! Момент Марковича був просто шикарний, і, напевно, ви тут читаєте, а у Марковича до цих пір ця штанга у вухах дзвенить. Втім, хто-хто, а ми з вами тут точно ні до чого - треба самому в ворота потрапляти.

Бо якщо ти не потрапляєш в ТОП, то це робить твій конкурент. Закон маркетингу, що поробиш. Спрацював він і тут - ніби і гол не результат якоїсь суперкрасівой комбінації, але удар був просто на чудо. Ярдів з тридцяти пальнув Сердюк, і нехай Дамір "сердюк" сам на себе - і в цьому епіходе були варіанти трохи більше вдалої гри.

Ви думаєте, господарі понеслися відіграватися? Швидше, гості могли ще забивати. Але голів більше не було. Голови футболістам повідривали тренери після матчу. Жарт. Не треба нікому нічого відривати, а ось впровадити туди дещо іноді не завадить. Як, наприклад, запровадив Максимов своїм гравцям.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация