Кривой Рог новости
Mittal Steel додасть до фонду майна коксову батарею
12.09.2011 10:10 | Бизнес

Mittal Steel додасть до фонду майна коксову батарею

Оновлений договір про виконання інвестзобов'язань, узятих корпорацією Mittal Steel при покупці 93,02% акцій ВАТ "Криворізький гірничо-металургійний комбінат" Криворіжсталь "і змінених у 2009 році через кризу, в даний час знаходиться в стадії формалізації. Про це повідомив директор департаменту договірного менеджменту Фонду держмайна (ФДМ) Юрій Нікітін.

"Ми завершили (узгодження позицій) та аналізуємо з юридичної точки зору, чи необхідно окреме рішення уряду. Зараз тривають консультації з Мін'юстом. Позиції власників, Фонду та Кабміну щодо того, як рухатися далі, узгоджені. Тепер (залишаються) тільки юридично питання, це формальні моменти ", - сказав він.
За словами Нікітіна, у новому договорі будуть існувати всі зобов'язання, які були внесені під час укладання договору купівлі-продажу, перенесені лише терміни їх виконання з урахуванням форс-мажорних обставин.

У той же час він відзначив, що ФДМ може погодитися на альтернативне виконання зобов'язання побудувати ще одну коксову батарею на підприємстві. "Ми надали можливість альтернативного проекту, щоб компанія не будувала, а набула коксову батарею, з урахуванням побажання влади Кривого Рогу знизити навантаження на екологію регіону. Де вони будуть купувати, це вони самі визначать, якщо вважатимуть, що будувати недоцільно, і це можлива альтернатива, але це ніякі не зміни ", - пояснив директор департаменту.

Раніше Нікітін заявляв, що ФДМ передбачає не пізніше початку 2012 року укласти з корпорацією Arcelor Mittal оновлений договір про виконання інвестзобов'язань. У той же час в спеціальній контрольній комісії Верховної Ради з питань приватизації очікують, що такий договір буде укладено до кінця поточного року.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация