Кривой Рог новости
Криворізький яхтклуб відзначив день фізкультурника парусною регатою
12.09.2011 10:15 | Спорт

Криворізький яхтклуб відзначив день фізкультурника парусною регатою

Вже не перший рік члени криворізького яхтклубу, що базується на турбазі «Червоні вітрила», розташованій на живописному березі річки Боковенька, відзначають день фізкультурника парусної регати.

І хоча в нинішньому році, регата зібрала лише п'ять екіпажів, склад її учасників відрізнявся і соціальним статусом, і віковим різноманітністю. Молодшому з кріворжскіх яхтсменів, Саші, не так давно виповнилося всього 11 років. Старшому - вже за 40. Об'єднує всіх цих чоловіків любов до здорового способу життя, свіжому вітру під вітрилами і відчуттю свободи, дати яке, за словами спортсменів, може тільки відчуття простору і неосяжного простору водної гладі.

Варто сказати, що живе криворізький вітрильний спорт виключно на ентузіазмі яхтсменів. Адже найпростіше і далеко не нове вітрильне судно можна придбати за 3000-4000 у.о. Скромна, що була у використанні, яхта класу «Асоль» коштує приблизно 10000 у.о. Близько 300 гривень в місяць обходиться стоянка судна в закритому боксі. Але це в невеликих містах. Як кажуть хлопці, в Києві подібна послуга оцінюється в середньому в 800 гривень на місяць, а в Дніпропетровську - в 500. Не дешево коштують і необхідні ремонти. Ось і доводиться криворізьким шанувальникам води і вітру викручуватися, хто як може. Деякі навіть суду створюють самостійно. Адже і виходить. Виходить так, що ходять на них не тільки за рідними Боковеньці і Дніпру, а й до Туреччини добираються.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация