Кривой Рог новости
В Японії відкрили готель для мерців
13.09.2011 17:20 | Общество

В Японії відкрили готель для мерців

У Японії в передмісті Йокогами відкрили заклад під назвою "Lastel" - готель для небіжчиків, де можна розмістити 18 мертвих "постояльців" в комфортабельних охолоджуваних трунах.

"Ми говоримо відвідувачам, що у нас є тільки холодні номера", - відповідає господар закладу Хісайоші Терамура на питання про те, що його співробітники говорять любовним парочкам, які шукають кімнату.

Один день перебування в "Lastel" коштує 12 000 ієн (157 доларів). Заплативши цю суму, сім'я, що втратила родича, може залишити його в номері, чекаючи своєї черги в одному з перевантажених роботою міських крематоріїв.

Смерть в Японії останнім часом перетворилася на вигідний бізнес, тому що смертність у країні постійно зростає. Згідно з прогнозами, вона досягне свого піку в 2040 році, коли більша частина покоління японців, що народилися під час демографічного вибуху, піде з життя. На той час населення острова скоротиться приблизно до 20 мільйонів чоловік.

Однак, навіть незважаючи на економічний спад в країні, у японців не прийнято заощаджувати на похоронних церемоніях. Вони як і раніше витрачають приблизно 1,2 мільйона єн (близько 16 000 доларів) на квіти, урни, труни та інше. Це становить приблизно 21 мільярд доларів на рік, що в перерахунку на одного померлого в два рази більше, ніж, наприклад, у жителів США.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация