Кривой Рог новости
Олександр Вілкул відкрив семінар-практикум «Сталий розвиток регіонів: роль соціально відповідального бізнесу»
14.09.2011 11:28 | Власть

Олександр Вілкул відкрив семінар-практикум «Сталий розвиток регіонів: роль соціально відповідального бізнесу»

Організаторами семінару виступили діловий журнал «Експерт» спільно з Фондом «Східна Європа» та Дніпропетровською обласною радою. Офіційний партнер - компанія «Метінвест». У роботі семінару взяли участь представники бізнесу та місцевої влади міст і районів Дніпропетровської області.

«Корпоративна соціальна відповідальність є рушійною силою розвитку в сучасному світі. Про це свідчить і досвід провідних країн світу, і той досвід, який вже сьогодні є на Дніпропетровщині. Соціальне партнерство обласної влади і бізнесу в рамках Комплексної стратегії розвитку нашого регіону вже стає невід'ємною частиною політичної і бізнес-культури на Дніпропетровщині », - сказав, відкриваючи семінар, Олександр Вілкул.

Він зазначив, що Дніпропетровська область першою з регіонів України приєдналася до Ініціативи Глобального договору ООН, реалізація норм якого передбачає впровадження високої соціальної відповідальності бізнесу та високих екологічних стандартів виробництва.

Губернатор зазначив, що в рамках соціального партнерства влади і бізнесу в області реалізується цілий ряд програм з підвищення якості життя мешканців регіона.В Зокрема, це Регіональна екологічна програма щодо зменшення шкідливих викидів, програма енергозбереження, проекти з благоустрою міст і районів, реконструкції доріг, дитсадків, шкіл, будівництва дитячих майданчиків, спортивних об'єктів, зон відпочинку та інші. Найяскравіші з них - комплексна реконструкція мікрорайону Даманський («Північний ГЗК»), 44 кварталу та вул. Мусоргського («Центральний ГЗК») в Кривому Розі. У квітні цього року меморандум про соціальну співпрацю був підписаний між облдержадміністрацією та ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», який до 2013 року буде фінансувати реалізацію соціальних програм на території Дніпропетровської області, зокрема в областях правової освіти та культури, медицини, освіти. Загальний обсяг фінансування в рамках підписаного меморандуму становить 120 млн грн. У 2011 році близько 5,5 млн гривень на розвиток соціальних об'єктів та інфраструктури Павлограда, Тернівки, Першотравенська, а також Петропавлівського і Павлоградського районів направило ВАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».

В рамках семінару пройшло три тематичні сесії: «Бізнес, влада, ЗМІ: діалог і соціальне партнерство», «Соціальне партнерство. Основні поняття і концепція розвитку »та« Роль влади, бізнесу, ЗМІ та громадських організацій, у створенні умов ефективного партнерства ».

В якості доповідачів виступили менеджер з корпоративної соціальної відповідальності компанії «Метінвест Холдинг» Поліна Шагаренко, генеральний директор об'єднання «Павлоградвугілля» Артур Мартовицький і радник з питань сталого розвитку компанії ДТЕК Вікторія Гриб. В ході сесій семінару учасники прослухали курс лекцій і у формі бізнес-ігри розробили модель тристороннього партнерства на конкретних прикладах.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация