Кривой Рог новости
З 1 жовтня знову запрацюють стаціонарні пости ДАІ в Дніпропетровській області
14.09.2011 11:30 | Власть

З 1 жовтня знову запрацюють стаціонарні пости ДАІ в Дніпропетровській області

Українська Державтоінспекція знову вирішила використовувати стаціонарні пости на українських трасах. З першого жовтня у Дніпропетровській області мають запрацювати вже забуті автолюбителями 4 стаціонарних поста. Під контроль в облДАІ потрапили найзначніші під'їзди до обласного центру - з боку Кривого Рогу (в районі райцентру Кринички), Києва (Новомосковський пост), Донецька (в районі Першотравенська) та Запоріжжя (в районі райцентру Солоне).

Нагадаємо, що там стаціонарні пости перебувають у запустінні вже давно. Правда, роки чотири тому даішники вже відкривали Криничанський пост, оснащений системою відеоспостереження, але через кілька місяців роботи його знову закрили.

Інспектори сподіваються, що відновлені стаціонарні пости знизять кількість ДТП на трасах. «Основним завданням постів є профілактика та попередження порушень правил дорожнього руху. Крім того, інспектори допомагають водіям інформацією, наприклад, як звернути на об'їзну дорогу в тому чи іншому населеному пункті, можуть допомогти, у разі технічних неполадок автомобіля », - розповів нам глава прес-служби облДАІ Володимир Лебедєв.

У Державтоінспекції повідомляють, що пости тепер будуть обладнані технічними засобами, які дозволять фіксувати порушення правил дорожнього руху, сканувати держномери автомобілів і перевіряти їх по базах ДАІ. «Пости відкриються тільки з жовтня. Зараз їх ремонтують, а ми поки не можемо нічого сказати про нове обладнання », - розповіла нам інспектор відділу зв'язків з громадськістю облДАІ Людмила Башмакова.

Тим часом у Департаменті ДАІ «Сегодня» повідомили, що тепер пости стануть «добрішими». «Працівники Державтоінспекції надаватимуть можливість водіям у нічний час зупинятися біля постів для відпочинку, з поста водії зможуть подзвонити по стаціонарному телефону, у спеку їх пригостять водою, а в морози - гарячим чаєм», - розповіли нам в прес-службі Департаменту.

Далекобійникам ця ініціатива ДАІ подобається. «Ночувати на трасі небезпечно, а в мотелях - дорого. А біля поста можна зупинитися на ніч і відчувати себе в безпеці. Та й коли ще з даішником мирно побеседуешь за чаєм », - каже далекобійник Юрій Шандор.

ВОДІЇ НА ЧАЙ Не розраховуй

Тим часом, автолюбителі з обережністю чекають відкриття оновлених постів. «Комп'ютерами і різноманітна техніка їх, може бути, і напхали, але от чи зміняться самі інспектори - це питання. Раніше біля цих постів водіїв постійно гальмували - знаєте, занадто підозрілі у нас даішники. Або, може бути, таким чином просто шукали привід, до чого б причепитися, щоб грошики взяти. А це тільки дратує і затримує водіїв. А чаєм або кавою інспектори можуть і не пригостити », - ділиться досвідом житель області і водій з 20-річним стажем Юрій Сидоренко.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация