Кривой Рог новости
Microsoft презентувала користувачам попередню версію Windows 8
14.09.2011 11:43 | Технологии

Microsoft презентувала користувачам попередню версію Windows 8

Презентацію Windows 8 провів Стівен Сінофскі, президент підрозділу Microsoft по платформах Windows. Він в черговий раз підкреслив, що створюється ОС дозволить «переосмислити Windows», надавши користувачам «ряд новітніх можливостей без будь-яких компромісів».

У Windows 8 реалізований інтерфейс Metro, оптимізований для роботи як з сенсорними дисплеями, так і з традиційними пристроями введення - клавіатурою та мишею. Підтримка апаратних платформ з архітектурою ARM і x86 дозволить використовувати ОС в найрізноманітніших пристроях, у тому числі планшетах, нетбуках, лептопах і десктопах.

Microsoft підтвердила, що в Windows 8 буде інтегрований доступ до онлайнового магазину додатків. Програми зможуть взаємодіяти один з одним, а користувачі отримають гнучкі інструменти для синхронізації інформації між різними гаджетами.

В цілому обіцяні більш висока стабільність і надійність, скоротився витрата пам'яті, а також істотно менше в порівнянні з Windows 7 час завантаження (див. відео). Багато з поліпшень націлені на розробників і програмістів.

У Windows 8 буде вбудований браузер Internet Explorer 10 і поліпшені базові операції управління файлами: копіювання, переміщення, перейменування і видалення. Крім того, планується тісна інтеграція з онлайновими сервісами і «хмарними» службами, а також забезпечення надійної підтримки інтерфейсу USB 3.0.

Реліз фінальної версії Windows 8 відбудеться у другій половині 2012 року.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация