Кривой Рог новости
Україна готує кінострічки на відбір премії «Оскар»
16.09.2011 10:01 | Культура

Україна готує кінострічки на відбір премії «Оскар»

Як повідомили в прес -службі Асоціації продюсерів України, український оскарівський комітет оголосив про початок прийому заявок на участь у відборі фільму, який буде номінований від України на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук в номінації «Фільм на іноземній мові».

Прийом заявок буде проходити з 15 по 20 вересня, включаючи вихідні дні.

В Український оскарівський комітет цього року входять народний артист України Богдан Ступка, народна артистка України Ада Роговцева, режисер Олег Фіалко, лауреат технічної премії «Оскар» Анатолій Кокуш, голова Національної спілки кінематографістів Сергій Тримбач, кінокритик Володимир Войтенко, президент Асоціації продюсерів України Олексій Сєрков, продюсер Дмитро Колесников, продюсер, сценарист Ігор Савиченко, режисер Сергій Маслобойщиков та інші.

22 вересня після перегляду всіх картин Український Оскарівський Комітет прийме рішення, який фільм буде представляти Україну в номінації «Фільм на іноземній мові» премії «Оскар».

Офіційне висунення фільму-номінанта на «Оскар» пройде 23 вересня у присутності членів комітету, представників знімальної групи картини і журналістів.

Для довідки. Український оскарівський комітет уже тричі висував фільми на здобуття премії «Оскар» в номінації «Фільм на іноземній мові»: у 2003 році картина «Мамай» режисера Олеся Саніна, в 2006 році картина «Аврора» режисера Оксани Байрак і в 2009 році картина «Ілюзія страху »режисера Олександра Кирієнко.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация