Кривой Рог новости
Картини українських художників офіційно представили в аукціонному домі Christie's
16.09.2011 10:05 | Культура

Картини українських художників офіційно представили в аукціонному домі Christie's

В середу, 14 вересня, в Лондоні відбулися торги міжнародного аукціонного дому Christie's «Післявоєнне і сучасне мистецтво», на яких були представлені 264 твори мистецтва кінця ХХ століття і новітнього часу.

В аукціоні взяли участь Анатолій Криволап і Олег Тістол, які стали першими українськими художниками, офіційно представленими на Christie's.

Фахівці будинку Christie's відібрали для торгів картину Анатолія Криволапа «Осіннє поле» (2004, 90х130см) і «Яффа» Олега Тістола (2010, 200х140см).

«Український арт-ринок і Christie's в даний момент придивляються один до одного. Сам тільки факт продажу українських лотів - доказ того, що клієнти Будинки зацікавилися українським мистецтвом », - зазначив Арт-дилер Ігор Абрамович, який представляє українських художників на Christie's.

Загальна виручка торгів склала $ 4,524,897. Одним з найуспішніших лотів стала робота легендарного вуличного художника і графітника Бенксі «Птах з гранатою», продана за суму, майже втричі перевищує свій верхній естімейт.

Для довідки. Післявоєнний період (1945 - 1970 роки) визнаний одним з найбільш продуктивних в історії мистецтва ХХ століття. У цей час виникло багато видатних художніх напрямків - від абстрактного експресіонізму в Нью-Йорку в 1940-х роках, до поп-арту, поширеного в основному в Англії і США (пізні 1950-і - ранні 1970-ті).

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация