Кривой Рог новости
Криворізькі рятівники відзначають сьогодні професійне свято
17.09.2011 19:45 | Общество

Криворізькі рятівники відзначають сьогодні професійне свято

17 вересня 2008 офіційно став Днем рятівника. Такий указ підписав Президент України. У цей же день, але 15 років тому було створено Міністерство з надзвичайних ситуацій України. А криворізькі рятувальники в цьому році ще відсвяткують 55-річчя з моменту утворення трьох самостійних державних пожежно-рятувальних підрозділів: СДПЧ-10 Центрально-Міського району, СДПЧ-11 Дзержинського району та СДПЧ-12 Жовтневого району.

Станом на 1 вересня рятувальники Криворізького міського управління МНС здійснили 348 виїздів на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій, де врятували життя 6 громадян нашого міста, з них життя однієї дитини. Збережено матеріальних цінностей на суму понад 5 млн. грн. Знешкоджено 913 од. вибухонебезпечних предметів фахівцями-піротехніками. За всіма сухими цифрами - щоденний ризик рятувальників і щасливі долі врятованих.

Начальник Криворізького міського управління МНС Ігор Романюк: "Рятувальні підрозділи Кривого Рогу завжди відрізнялися високим професіоналізмом і відданістю своїй справі. Співробітники Криворізького міського управління МНС з великою відповідальністю ставляться до справи забезпечення безпеки громадян нашого міста, збереженню національних багатств і навколишньої природи".

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация